ایده پردازان ۲۷ (۱): رتبه اول گوگل شدن! با حقایق SEO

ایده پردازان ۲۷ (۱): رتبه اول گوگل شدن! با حقایق SEO
به این مقاله امتیاز دهید

ایده پردازان ۲۷ (۱): رتبه اول گوگل شدن! با حقایق SEO

در این قسمت از برنامه ی ایده پردازان با رضا شیرازی، مدیر عامل وب ۲۴ به گفتگو نشته ایم. او در این گفتگو از نحوه ی شکل گیری شرکت و فراز و نشیب هایی که با آنها مواجه شده است، سخن می گوید.

رضا شیرازی، متولد سال ۱۳۵۷ و فارغ التحصیل رشته ی سخت افزار از دانشگاه تهران جنوب است. او در ابتدای شروع فعالیت خود، با شرکت های مختلفی کار می کرد؛ اما نهایتا در سال ۸۸ تصمیم گرفت که وب ۲۴ را، راه اندازی کند. همزمان با شکل گیری وب ۲۴، او در دانشگاه امیرکبیر در رشته ی هوش مصنوعی در مقطع کارشناسی ارشد نیز، پذیرفته شد.

رضا شیرازی می گوید: شعاری که ما برای وب ۲۴ در نظر گرفته ایم “طراحِ موفقیت کسب و کار” است. که این شعار با دید به اینکه بتوانیم سرویس های بهتری را در حوزه وب ارائه دهیم؛ نوشته شده است.

اما وب ۲۴ چیست؟

 وب۲۴ بعنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه خدمات سئو(SEO)، طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن موبایل، خدمات هاستینگ ومیزبانی وب و بازاریابی در شبکه های اجتماعی، نه تنها در تهران بلکه در سرتاسر ایران است. هدف از تشکیل این گروه توسعه وب فارسی و کمک به افراد و صنایع مختلف برای حضور در بازار وب است. طراحی سایت ۲۴ برای تسریع و فراهم نمودن بستری مناسب برای حضور دردنیای تجارت آنلاین اقدام به مشاوره طراحی سایت و بررسی نیازهای مشتریان و راهنمایی برای دست یابی به یک مسیر و نتیجه در هر زمینه ی کسب و کاری می نماید.

به زبانی دیگر، وب ۲۴ هر آنچه که یک کسب و کار اینترنتی برای بهبود وضعیت خود در فضای مجازی نیاز دارد، را ارائه می دهد.

در ادامه پیشنهاد می شود اگر به حوزه ی طراحی سایت و مباحث سئو علاقه دارید، ویدیو را به طور کامل مشاهده کنید…2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
آتنا نحویمهمان Recent comment authors
  Subscribe  
با خبرم کن
مهمان
مهمان

راهنماییم کنین دلم میخواد بصورت عمده و ساده از سایتتون سر در بیارم…