ایده پردازان۱۸: تجربیات یک شرکت موفق ۲۰ساله B2B چارگون

ایده پردازان۱۸: تجربیات یک شرکت موفق ۲۰ساله B2B چارگون
مجموع 3 از 1 رای

ایده پردازان۱۸: تجربیات یک شرکت موفق ۲۰ساله B2B، چارگون

در این قسمت از برنامه ی ایده پردازان به سراغ شرکت چارگون رفتیم و با موسس آن، شاهین طبری و دیگر اعضای آن گپ و گفتی کوتاه داشتیم.

شاهین طبری ابتدا از زندگی شخصی اش می گوید و در ادامه درباره ی تجربه های کاری خود قبل از چارگون و چگونگی شکلی گیری ایده ی تاسیس این شرکت توضیحاتی می دهد.

او در محیط های متفاوتی کار کرده است و در طول تمام آن فعالیت ها به دنبال محیطی بوده که در آن ابتکار تولید و خلاقیت حرف اول را بزند و در نهایت شرکت خودش را بر این اساس راه اندازی می کند.

اما چارگون چیست؟ چارگون شرکتی با قدمتی حدودا ۲۰ ساله است که از زمان تاسیس، کار خود را با ارائه ی نرم افزار اتوماسیون اداری شروع کرده و در طول این سال ها در حوزه های دیگر گسترش داده است.

در واقع چارگون شرکتی نرم افزاری ست که راهکارهای نرم افزاری ارائه می کند و عمده ی درآمدش از نصب نرم افزار برای مشتریان و کمترین درآمدش از الگوی Cloud است.

امروزه نزدیک به ۲ میلیون نفر با استفاده از سیستم چارگون در حال فعالیت هستند و این تیم سهم بزرگی در بهره وری شرکت های مختلف داشته است.

آنها خود را بعنوان اولین شرکت، که نرم افزار تحت وب ارائه داده است می دانند و تا به امروز ۴۰ نرم افزار در ۵ حوزه تولید کرده اند.

در فاز پشتیبانی این شرکت، در راستای نگهداری و هدایت مشتری فعالیت می کند و قسمت فروش را نوک پیکان شرکت خود می دانند که علاوه بر فاز فروش، نقش مشاوره ای نیز دارند.

پیشنهاد می شود برای آشنایی بیشتر با فعالیت های این تیم چابک و پیشتاز، ویدئو را به طور کامل مشاهده کنید…دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن