اولین startup grind ایران با برگزاری ماهان و ایده پردازان

اولین startup grind ایران با برگزاری ماهان و ایده پردازان
مجموع 4 از 1 رای

اولین startup grind ایران با برگزاری ماهان و ایده پردازان

اولین استارتاپ گرایند ایران با همکاری ماهان و ایده پردازان در مدرسه ی کسب و کار ماهان، و با مجری گری آرش سروری برگزار شد.

بعنوان اولین مهمان این سری برنامه ها، پیمان فخاریان، مدیرعامل پلتفرم تبلیغاتی یکتانت، در کنار ما حضور داشت.

پیمان فخاریان در این برنامه، درباره ی چگونگی شکل گیری هسته ی اولیه ی یکتانت سخن می گوید؛ اینکه چگونه توانستند یک تیم خوب از افراد حرفه ای را دور هم جمع کنند و اینکه چه روندی را طی کردند تا جایگاه امروزی را در کشور پیدا کنند.

او معتقد است که:”مهمترین بخش یک کسب و کار منابع انسانی آن مجموعه است، و اگر فردی بهترین سرمایه را هم برای تاسیس یک شرکت داشته باشد، باز هم بدون یک تیم خوب هرگز نمی تواند موفق شود.”

در ادامه او اضافه می کند: “شما باید در شرکت تان به نیرو و منابع انسانی تان اعتماد داشته باشد و فضایی را برای آزمون و خطا و یادگیری او ایجاد کنید. اینکه شما فقط دستور بدهید و او انجام دهد غلط است و شما را از مسیر اصلی دور می کند و شرکت را به بیراهه می کشاند. در ضمن اگر کارمند شما کارش را خوب انجام نمی دهد و در مسیر شرکت حرکت نمی کند این شما هستید که مقصرید نه کارمند.”

پیمان فخاریان در ادامه در رابطه با مباحث فنی، الگوهای الگوریتیمی، موضوعات برنامه نویسی و مدیریتی یکتانت صحبت می کند.

این برنامه برای کسانیکه قصد راه اندازی کسب و کار خودشان را دارند، شامل تجربه های بسیاری مفیدی است که می تواند آنها را در این راه یاری کند. پیشنهاد می شود این برنامه را به طور کامل مشاهده کنید.دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن