IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix content marketing dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام اشتراک‌گذاری محتوا افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم ایمیل مارکتینگ اینستاگرام اینستاگرام مارکتنیگ اینستاگرام مارکتینگ بازار ارز بازار بورس بازار سکه بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی دیجیتال بازاریابی سال ۲۰۲۰ بازاریابی محتوا بازاریابی ویدیویی برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی بهینه سازی محتوا بهینه سازی موتور جستجو تبلیغات تبلیغات کلیکی تواضع تولید محتوا تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ریسک سرمایه گذاری سئو ساخت هویت تجاری سرمایه سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شبکه‌های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی فریلنسر قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محتوا محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مدیریت کسب و کار مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هاست و سرور هشتگ وب فارسی وب مارکتینگ وبینار ویدئو مارکتینگ ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کسب و کارهای اینترنتی کلانا کلمات کلیدی کمپین‌های تبلیغاتی کپی رایتینگ گل فروشی

الگوی موفقیت کافه تریا

الگوی موفقیت کافه تریا

نقطه ی شروع رسیدن به هر هدفی، میل و آرزوست. اگر می خواهید به هدفی برسید، باید اشتیاقی سوازن داشته باشید. تنها وقتی اشتیاق شما به حد کافی شدید شود از انرژی و انگیزه ی درونی برخوردار می شوید که همه ی موانع را از پیش روی خود بر دارید.

خبر خوش این سخن است که اگر به مدت کافی چیزی را بخواهید و به اندازه ی کافی بکوشید، می توانید به خواسته ی خود برسید.

زندگی بیشتر شبیه یک بوفه یا کافه تریاست تا یک رستوران. در رستوران، غذاهای تان را می خورید و بعد بهای آن را می پردازید. اما در یک بوفه یا کافه تریا، باید ابتدا پول بپردازید، غذای تان را خودتان بردارید و بعد از آن لذت ببرید. بسیاری از افراد دچار این اشتباه می شوند که پس از موفقیت بهای آن را می پردازند. آنها رو به روی بخاری زندگی می نشینند و می گویند: “ابتدا به من حرارت بده تا بعد در تو هیزم بریزم.”

به گفته ی زیگ زیگلار، سخنران الهام بخش: “آسانسور منتهی به موفقیت خراب شده است، اما پله ها همیشه وجود دارند.”

راه رسیدن به خوشبختی

هدف گذاری و تلاش همه روزه برای دستیابی به این هدف و در نهایت رسیدن به آن به قدری قدرتمند است که صِرف فکر کردن به هدف های تان، حتی در شرایطی که هنوز قدم اول را برنداشته اید، شما را شاد و خشنود می کند.

برای برخوردار شدن از حداکثر توانمندی، باید برای هر روز زندگی تان هدفی را در نظر بگیرید. باید یک کانون لیزری در زندگی درست کنید، به طوری که همیشه درباره آنچه دوست دارید و نه آنچه دوست ندارید فکر کنید. باید از این لحظه به بعد مصمم شوید که یک موجود زنده هدف جو شوید، مانند یک موشک راهنمایی شونده و یا یک کبوتر لانه یاب تا در جانب هدف هایی که برای تان مهم هستند به حرکت درآیید.

تضمینی از این بزرگ تر وجود ندارد که پیوسته برای تحقق خواسته های تان بکوشید. داشتن هدف های روشن به شما امکان می دهد تا از همه توانمندی خود برای دستیابی به موفقیت استفاده کنید. هدف به شما امکان می دهد بر تمامی موانع زندگی خود غلبه کنید و به موفقیت های نامحدود برسید.

(منبع: هدف، برایان تریسی)

ادامه ی مقالات هدف را دنبال کنید…

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar