استفاده از ضمیر ما

استفاده از ضمیر ما
مجموع 5 از 1 رای

ضمیر ما

 عبارات با ضمیر ما

حالا به بالاترین سطح صمیمیت می رسیم. این سطح از واقعیتها قوی تر است و از احساسات رابطه مؤثرتری به وجود می آورد. اینها عباراتی هستند که از ما و از مشتقات ما استفاده می کنند. دوستانی که درباره هوا صحبت می کنند، ممکن است بگویند:
«اگر این هوا ادامه پیدا کند، ما تابستان بسیار خوبی را انتظار خواهیم داشت.» و یا زوجها ممکن است بگویند: «اگر این هوا ادامه داشته باشد، می توانیم به سفر خوبی برویم.» برای اینکه صحبت شما بیشتر گل بیندازد، می توانید از ضمیر ما استفاده بیشتری بکنید.
کلمه ما با هم بودن را می رساند. به شنونده احساسی از پیوند و در ارتباط بودن میدهد. بدین معناست که« من و تو در برابر جهان سرد و بی عاطفه ایستاده ایم.»
وقتی به طور منظم، حتی به غریبه ها ما می گویید، به طور ناخودآگاه، اتحاد و اتفاق آنها را سبب می شوید. آنها را در صف دوستان خود در می آورید. اگر در یک مهمانی در صف بوفه ایستاده اید، می توانید به کسی که پشت سر شما ایستاده بگویید: «خیلی جالب است. برای ما تدارک جالبی دیده اند.» و یا «عالیست، اگر همه اینها را بخوریم حسابی چاق میشویم.»

استفاده از ما
حتی اگر لحظاتی قبل با کسی آشنا شده اید، در ارتباط با او از لفظ ما استفاده کنید. از سطح اولیه صمیمیت بگذرید و به سطح دوستانه و هم گروهی برسید. با استفاده از کلمه جادویی ما احساسات صمیمانه ای با دیگران ایجاد کنید.

سری مقالات چطور با هر شخصی صحبت کنیم را دنبال کنید


دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن