اجلاس مدیران عامل ارشد و رهبران کسب و کار ماهان سال ۹۷ (۲)

اجلاس مدیران عامل ارشد و رهبران کسب و کار ماهان سال ۹۷ (۲)
به این مقاله امتیاز دهید

اجلاس مدیران عامل ارشد و رهبران کسب و کار ماهان سال ۹۷ (۲)

در بخش دوم اجلاس ماهان، فضای سخنرانی سخنرانان کمی متفاوت بود.

آقای مهندس حسین قریب، مدیرعامل شرکت سیتکس، متخصص در حوزه ی رمز ارزها، پیرامون پول های دیجیتال و بین کوین ها صحبت کردند و به این نکته اشاره کردند که همانند امروز که در جیب های اکثر ما پول نقد خیلی کمتری وجود دارد و پول های نقد جای خود را به کارت های بانکی داده اند، در آینده نیز پول های دیجیتال جای کارت های کنونی را خواهند گرفت.

سخنران بعدی آقای وبناند وده بس از کشور هلند بودند؛ که در حوزه ی ساخت بیزینس شخصی صحبت کردند. سخنرانی ایشان به زبان انگلیسی بود و کسانی که به این زبان مسلط هستند می توانند از این سخنرانی بهره ی کافی را ببرند.

سخنران بعدی، آقای نیما کیمیایی، مدرس و مشاور کسب و کار، یکی از بهترین سخنرانی های این اجلاس را داشتند. ایشان به این نکته اشاره کردند که درآمد افراد به این دلیل کم است که مهارت کافی ندارند؛ اگر فردی تمایل به افزایش میزان درآمدش دارد قطعا باید به مهارت هایش اضافه کند و آموزش ببیند.

سخنران بعدی هم، آقای وحید خسروی مدیرعامل ایده پردازان بودند. ایشان سخنرانی بسیار متفاوتی از سایر سخنرانان داشتند، چراکه در خلال صحبت هایشان، ربط بین جغد، خرس، پنگوئن، ماهی و پیتزا را با کسب و کار مطرح کردند که بسیار جالب و متفاوت بود.

در ادامه سخنرانان دیگری با تخصص های مختلف، سخنان بسیار تاثیرگذاری ایراد کردند که دیدن و شنیدن آنها حتما به تجارب شما می افزاید.

در انتهای این مراسم هم از مدیران بین المللی موفق تجلیل به عمل آمد که پیشنهاد میشود این بخش را نیز از دست ندهید…دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن