اجلاس مدیران عامل ارشد و رهبران کسب و کار ماهان سال ۹۷

اجلاس مدیران عامل ارشد و رهبران کسب و کار ماهان سال ۹۷
مجموع 5 از 1 رای

اجلاس مدیران عامل ارشد و رهبران کسب و کار ماهان سال ۹۷

در بخش اول اجلاس مدیران عامل ارشد و رهبران کسب و کار که توسط ماهان برگزار شد؛ مدیران برجسته ی کشور سخنرانی داشتند از جمله:

دکتر ناصر میرسپاسی، پدر علم مدیریت منابع انسانی در ایران؛ که عنوان سخنرانی ایشان تعادل در کار و زندگی بود و در این خصوص سخنان ارزشمندی ایراد کردند. اینکه چقدر سازمان شما هدف دارد، چقدر منابع انسانی با اهداف سازمانی شما آشنا و با آن همسو هستند. ایشان در ادامه گفتند: “که من سالهاست که به شرکت ها و کسب و کارها در زمینه ی مدیریت منابع انسانی، مشاوره می دهم. موضوع منابع انسانی به شدت در حاشیه قرار دارد و بیشتر به مسائل مالی و تولید اهمیت داده می شود.”

سخنران محترم بعدی، دکتر احمدرضا نخجوانی، مدیرعامل گروه شرکت های شاتل، پیرامون رهبریِ درست سازمان صحبت کردند و از تجارت ارزشمندشان در این رابطه سخن گفتند.

سخنران بعدی، پروفسور بیژن خرم، پدر علم تفکر سیستمی، که در همین زمینه هم سخنان ارزشمندی به میان آورند.

مجید حسینی نژاد، بنیانگذار علی بابا درباره ی تفاوت های مدیریتی صحبت کردند و برای تفهیم بهتر این موضوع، به مقایسه ی هایپر استار و شهروند پرداخته و به تفاوت های آنها اشاره کردند.

در این اجلاس، محمدرضا بابایی، مدیرگروه منابع انسانی مدرسه ی عالی کسب و کار ماهان، رامبد جوان و شاهین فاطمی، مدیرعامل و هم بنیانگذار گروه درسا نیز سخنرانی کردند و تجربیات شان را با دیگران در میان گذاشتند.

پیشنهاد می کنم این برنامه را به طور کامل تماشا کنید و با تجربیات این بزرگان آشنا شوید.دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن