IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix content marketing dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام اشتراک‌گذاری محتوا افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم ایمیل مارکتینگ اینستاگرام اینستاگرام مارکتنیگ اینستاگرام مارکتینگ بازار ارز بازار بورس بازار سکه بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی اینترنتی بازاریابی دیجیتال بازاریابی سال ۲۰۲۰ بازاریابی محتوا بازاریابی ویدیویی برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی بهینه سازی محتوا بهینه سازی موتور جستجو بهینه سازی گوگل تبلیغات تبلیغات کلیکی تواضع تولید محتوا تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ریسک سرمایه گذاری سئو ساخت هویت تجاری سرمایه سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شبکه‌های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی فریلنسر قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محتوا محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مدیریت کسب و کار مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موتور جستجوی گوگل موتورهای جستجو موشن گرافیک موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هاست و سرور هشتگ وب فارسی وبلاگ نویسی وب مارکتینگ وبینار ویدئو مارکتینگ ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کسب و کارهای اینترنتی کلانا کلمات کلیدی کمپین‌های تبلیغاتی کپی رایتینگ گل فروشی یوتیوب
اثر مرکب

اثر مرکب: توسعه ی روابط با آدم های موفق

اثر مرکب: توسعه ی روابط با آدم های موفق

در دو مقاله ی گذشته فقط درباره ی بیرون کردن اشخاصی صحبت کردیم که اثرات منفی دارند. در حالیکه این کار را انجام می دهید، می توانید جلوتر هم بروید. آدم هایی را شناسایی کنید که در زمینه هایی از زندگی که می خواهید در آنها پیشرفت کنید، ویژگی های مثبتی دارند؛ آدم هایی با همان موفقیت تجاری و مالی که مد نظرتان است، مهارت های تربیت فرزندی که دنبالش هستید، روابطی که مشتاق آن هستید و شیوه ای از زندگی که به آن علاقه مند هستید. بعد، وقت بیشتری را با آنها بگذرانید.

به سازمان ها، کسب و کارها و باشگاه های ورزشی ملحق شوید که این آدم ها دور هم جمع می شوند و دوست پیدا می کنند. من برای سپری کردن زمان با کیفیت و دیدن این افراد، حتی به سوی شهرهای دیگر رانندگی می کردم.

جیم ران  غیر از پدرم، مهم ترین راهنما و اثر گذارترین شخص در زندگی من بوده است. رابطه ی من با جیم نمونه ی یک ارتباط توسعه یافته است. هرچند فقط چند وعده ی غذایی خصوصی را با او صرف کرده ام و در مصاحبه هایم در پشت صحنه ی پیش از انجام سمینارها، وقت کمی را با او سپری کرده ام، ولی بیشترین زمانی که با جیم گذرانده ام گوش دادن به صحبت های او در ماشینم و خواندن مطالبش در اتاق نشیمن خانه ام بوده است.

بیش از هزاران ساعت آموزش مستقیم را از جیم دریافت کرده ام که ۹۹ درصدش از طریق کتاب ها و برنامه های صوتی اش بوده است. موضوع هیجان انگیز این است که مهم نیست کجای زندگی تان هستید؛ شاید در خانه سرگرم تربیت فرزندان کوچک یا مراقبت از والدین پیرتان باشید، یا زمانی طولانی را با آدم هایی کار می کنید که علایق مشترک کمی با آنها دارید یا خارج از شهر و خیلی دورتر از نزدیک ترین ساختمان اداری زندگی می کنید؛ در هر صورت می توانید مربی دلخواه تان را داشته باشید.

اگر آن مربی بهترین اندیشه ها، داستان ها و ایده هایش را در کتاب، سی دی و دی وی دی جمع آوری کرده باشد؛ منابع بی نهایتی برای استخراج در دسترس شماست. از آنها بهره برداری و استفاده کنید.

اگر می خواهید روابط بهتر، عمیق تر و معنادارتری داشته باشید، از خودتان بپرسید: “چه کسی همان نوع رابطه ای را دارد که من خواهانش هستم؟ چگونه می توانم زمان بیشتری را با آن شخص سپری کنم؟ ملاقات با چه کسی ست که می تواند به طور مثبتی روی من اثر بگذارد؟”

اجازه دهید درخشش و گرمای آنها به شما سرایت کند. با شخصی همراه شوید که فکر می کنید بهترین، عالی ترین و موفق ترین شخص در عرصه ی مد نظرتان است. آنها چه مطالبی می خوانند؟ برای ناهارشان چه چیزی می خورند؟ آن ارتباط چگونه می تواند روی شما اثر بگذارد؟

با پیوستن به گروه های شبکه ای، همایش های رسمی و سازمان های مشابه، می توانید ارتباط های تان را توسعه دهید. سازمان های خیریه، گروه های موسیقی و باشگاه هایی را پیدا کنید که آدم هایی که می خواهید از آنها پیروی کنید، آنها دور هم جمع می شوند.

منبع: (اثر مرکب آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما، دارن هاردی)

ادامه مقالات اثر مرکب را دنبال کنید…

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar