چرا ایده پردازان برای گسترش فعالیت خود و افزایش مشتریان یک بخش الکترونیک و اینترنت اشیا راه اندازی نمیکنند؟

چرا ایده پردازان برای گسترش فعالیت خود و افزایش مشتریان یک بخش الکترونیک و اینترنت اشیا راه اندازی نمیکنند؟
به این مقاله امتیاز دهید

برای مطرح کردن پرسش های خود کلیک کنید...

اگر در هر زمینه ای که مرتبط به کسب و کار و فعایت های ایده پردازان می باشد برای شما سوالی پیش آمده است آن را مطرح کنید.ما تمام تلاشمان را می کنیم که پرسش شما را به متخصصین مربوطه برسانیم تا جوابتان را از فردی که آن را تجربه کرده است دریافت کنید. حتی سوالات شما می تواند سوالاتی باشد که قرار است ما در برنامه های آینده مان از مهمانان بپرسیم

طاها فتحی
طاها فتحی

سوال بنده این است که چرا ایده پردازان برای گسترش فعالیت خود و افزایش مشتریان یک بخش الکترونیک و اینترنت اشیا راه اندازی نمیکند؟

چرا که این امر میتواند منجر به تولید محصولات خاص از طرف ایده پردازان شود و مشتریان بسیاری را در این امر همراهی کند و همچنین در زندگی مردم تاثیر بسیاری بگذارد. منتظر پاسخ هست. با تشکر

سلام به شما دوست و همراه گرامی

اول از همه، از اینکه از سایت ایده پردازان بازدید میکنید و زمان با ارزش خود را برای مطالعه و بررسی محتواها آن صرف میکنید، از شما سپاسگزاریم.

اینترنت اشیا یا بهتر بگوییم اینترنت چیزها، در آینده نقش بسیار پررنگ و موثری را در زندگی همه انسان ها ایفا خواهد کرد و در این امر شکی وجود ندارد، اما ورود تجاری یک مجموعه (و نه شخص) به این بخش، مستلزم ایجاد بسترهای کاری بسیار پیچیده و فراهم کردن کردن مقدمات فراوان می باشد. بعلاوه هر مجموعه ای چشم اندازهای میان مدت و بلند مدتی را برای خود ترسیم می نماید که تا حد بسیار زیادی آینده آن مجموعه را شکل خواهد داد، بنابراین وارد شدن به این بخش برای ایده پردازان، مستلزم بررسی های لازم توسط مارکتینگ و اعلام فرصت ها و تهدیدهای آن می باشد.

خوشحال میشدیم می توانستیم در این زمینه با شما همکاری داشته باشیم، اما در حال حاضر برنامه های میان مدت مجموعه اجازه ورود به این کار را نمی دهد، در صورت تمایل می توانید از تجربه همکاران در بخشهای مختلف استفاده کنید تا نیاز به تجربه مجدد آنها نباشد. این کمترین کاری است که می توانیم در راستای همراهی با شما انجام دهیم.

امیدواریم با بررسی دقیق و اقدام جدی، در این تجارت موفق شوید.