به نظر شما یک سایت اینترنتی که در حوزه خدمات فعالیت میکند، لازم هست به سمت شرکت برود؟

به نظر شما یک سایت اینترنتی که در حوزه خدمات فعالیت میکند، لازم هست به سمت شرکت برود؟
به این مقاله امتیاز دهید

برای مطرح کردن پرسش های خود کلیک کنید...

اگر در هر زمینه ای که مرتبط به کسب و کار و فعایت های ایده پردازان می باشد برای شما سوالی پیش آمده است آن را مطرح کنید.ما تمام تلاشمان را می کنیم که پرسش شما را به متخصصین مربوطه برسانیم تا جوابتان را از فردی که آن را تجربه کرده است دریافت کنید. حتی سوالات شما می تواند سوالاتی باشد که قرار است ما در برنامه های آینده مان از مهمانان بپرسیم

علیرضا احمدی
علیرضا احمدی

سلام من یک کسب و کاری رو در حوزه IT راه اندازی کردم. این کسب و کار ما در حوزه خدمات هست. مثل خدمات تعمیرات ماشین . کسانی که ماشین دارند میتوانند به ما مراجعه کنند و درخواست شون و مشکلشون رو به ما اعلام کنند ، بعد ما بررسی میکنیم و بهشون هزینه وزمان رفع ماشین رو میگیم . بعد از این که تایید کردند ، هزینه اش رو دریافت کنیم و کارشناسان ما کارشون رو شروع میکنند بعدش هم که تموم شد بهشون اطلاع میدهیم . در حال حاظر سایت ما نماد اعتماد 2 ستاره داره + مجوز ساماندی طلایی رنگ واقعیت تا الان سراغ دارای ، دریافت جواز کسب + ثبت شرکت نرفتیم .اصلا به نظر شما یک سایت اینترنتی که در حوزه خدمات داره فعالیت میکنه لازم هست سمت شرکت بره ؟ واقعیت مانمیدونیم که بریم سمت ثبت شرکت یا نه ؟

یه عده کم میگن برید ، یه عده خیلی زیاد میگن نرید ، دلیل این افرادی که میگن نرید دقیقا مسائل زیر هست : – دنبال شر میگردید؟ رفتن سراغ ثبت شرکت دقیقا رفتن دنبال شر هست . – پول زیاد دارید ؟ رفتن سراغ ثبت شرکت پای ماموران مالیات رو باز میکنه و شما باید هزار جور هزینه اضافه بدید و کلا خیلی اذیت میشید تازه ممکن شما رو بیان با یک شرکت بزرگ مقایسه کنن و کلی جریمه بشید و این جوری هرچی در اوردید رو باید بدید ، به فرض این که سر از زندان و این ور اون ور در نیارید خیلی شانس اوردید ! – این مجموعه یه چیزی حدود 10 سال داره فعالیت میکنه . راستی خیلی از افرادی که با ما همکاری میکنند : سربازی نرفتند + تا ترم 2 – 3 دانشگاه ادامه دادند و انصراف دادند . ولی خوب افراد پر انرژی و فعالی هستند . که در نوبه خودشون بی شک بهترین هستند . ممنون میشم راهنمایی مون کنید .

 با سلام و عرض ادب

برای فعالیت های غیر صنفی نیازمند ثبت شرکت یا ایجاد کد صنفی نمی باشید. اما با توجه به اینکه شما در حال فعالیت صنفی هستند، حتما می بایست به صنف مربوطه مراجعه نمود در قالب شخص حقیقی یا حقوقی برای شما کد صنفی و به تبع آن کد مالیاتی مربوطه ایجاد گردد.

موفق باشید