وحید خسروی

وحید خسروی

مدیر عامل ایده پردازان

مدیری دلسوز و هدفمند. مردی ریسک پذیر که تمامی این سال‌ها سُکان‌دار کشتی ایده‌پردازان بوده و هست. عاشق کار کردن و ایجاد اشتغال، دانش آموخته الکترونیک، خلاق، دوست‌دار نقاشی و تئاتر، خانواده دوست. از سخنرانان انگیزشی در زمینه کسب و کار.

مصطفی تهرانی

مصطفی تهرانی

مدیر طراحی و توسعه

مدیری سخت كوش، صبور و شدیداً كاریزماتیك و دوست داشتنی، در بین سایر مدیران بیشترین ارتباط را با پرسنل دارد، از همان ابتدا یک ایده‌پردازانی بوده و خواهد بود، عاشق تكنولوژی ابزارهای جدید، قطعاً می‌توانید روی حرف‌هایش حساب كنید.

امین ربیعی

امین ربیعی

مدیر پیامدهی

مدیری با پشتکار و مسئولیت‌پذیر. از همان ابتدای تأسیس، با تمام انرژی و توان در کنار همکاران خود حضور داشت. دانش آموخته ارشد الکترونیک، با اراده، خوش برخورد، همواره در حال یادگیری، علاقه‌مند به تنیس، شنا و کوهنوردی، پایبند به قول و قرار.

سعید خسروی

سعید خسروی

مدیر سرور

گام گذاشتن در مسیرهای ناشناخته از علایق اوست، معتقد به استفاده بهینه از فناوری‌های روز. چشم اندازی جهانی دارد، دانش آموخته فناوری اطلاعات، کتاب دوست، منطقی و برنامه محور، اهل مطالعه و تحقیق برای یافتن علت رخدادهای زندگی و بسیار اجتماعی.

سالار نظری

سالار نظری

مدیر مارکتینگ

ذاتاً یک مذاکره کننده است، مخصوصا اگر از نوع سازمانی باشد. علاقه‌مند به امور دانش بنیان، دانش آموخته کنترل، پرانرژی و شاداب، عاشق طبیعت و گل‌های خانگی، کمبودها را به چشم فرصت نگاه می‌کند و از ناامیدی بیزار است. خانواده دوست است و از معنویات غافل نمی‌شود.

پارسا امینیان

پارسا امینیان

سرپرست فنی سرور

دانش آموخته فناوری اطلاعات، از کار کردن با لینوکس لذت می‌برد، علاقه‌مند به وب هاستینگ و برقراری امنیت بر روی وب، بسیار صبور و خونسرد است و کمتر به حاشیه می‌پردازد، انگیزه‌های بسیاری برای موفقیت دارد و برای رسیدن به آن‌ها تلاش می‌کند.

بهناز ذبیح زاده

بهناز ذبیح زاده

طراح و گرافیست وب

به فرهنگ و زبان فرانسه علاقه‌مند است، تا آنجا که این زبان را تدریس نیز می‌کند. در رشته ارتباط تصویری، مدرک ارشد خود را دریافت کرده است. با انگیزه و متین، زمان‌های فراغت خود را به مطالعه کتاب‌های مورد علاقه و دیدن تئاتر اختصاص می‌دهد.

پریسا نصیری

پریسا نصیری

کارشناس پشتیبانی پیامدهی

بیش از هر چیز خوش برخوردی‌اش جلب توجه می‌کند، خستگی‌ناپذیر و شاد، دقیق، متعهد به سرانجام رساندن کاری که به وی محول شده است، علاقه مند به فوتوشاپ و ابزارهای جانبی‌اش، صبور، انسانی خودساخته، ورزشکار، از گوش دادن به موسیقی لذت می برد.

مرتضی سفیدی

مرتضی سفیدی

برنامه نویس #C

پشتکار بی نظیری دارد، همان میزان که برنامه‌نویسی را دوست دارد، به رانندگی نیز علاقه‌مند است. دانش آموخته نرم افزار، بسیار با انگیزه و خستگی‌ناپذیر. برای اهدافش می‌جنگد. با آن‌که مثبت اندیش است اما از واقعیت‌ها نیز غافل نمی‌شود.

یونس بقائی مقدم

یونس بقائی مقدم

برنامه نویس #C

همیشه به دنبال یادگیری تکنولوژی‌های جدید و به روز است، عاشق زبان و مطالعه، جدی در کار، دانش آموخته نرم افزار، به دنبال چالش‌های جدید، خلاق و با پشتکار، زبان را دوست دارد و از موسیقی غافل نمی‌شود، صبور، مهربان و خلاق، از یاد خدا غافل نمی‌شود.

پژمان خیری

پژمان خیری

برنامه نویس PHP

بیش از هر چیز به تجارت الکترونیک علاقه‌مند است، ورزشکار، اهل موسیقی، دانش آموخته ارشد فناوری اطلاعات، متفکر و صبور، از انجام کارهای سخت لذت می‌برد، با پشتکاری که دارد، همیشه در حال یادگیری است. فیلم دیدن و سفر رفتن از علایق اوست.

آرزو کریمی

آرزو کریمی

کارشناس منابع انسانی

فارغ التحصیل رشته‌ی مدیریت منابع انسانی در مقطع کارشناسی ارشد، بسیار دلسوز و قدرشناس است. از علاقه‌مندی ایشان مدیریت منابع انسانی و راهنمایی همکاران می‌باشد .
عاشق خانواده، همیشه می‌توانید روی او حساب کنید.

الناز رایگانی

الناز رایگانی

امور قراردادها و پشتیبانی

فعال و پرانرژی، از حداكثر توانایی خود استفاده می‌كند و در انجام كارهای شركت "نه" نمی‌گوید، اهل ماجراجویی و یادگیری است. اهل مطالعه و كتاب خوانی است و علاقه‌مند به OffRoad،‌ برای رسیدن به اهدافش در ایده‌پردازان تمام تلاش خود را می‌كند.

مهدیه رفیعی

مهدیه رفیعی

برنامه نویس Frontend

فارغ التحصیل فناوری اطلاعات، اهل ورزش، مخصوصاً شنا و بدنسازی. همیشه برای یادگیری موضوعات مرتبط با برنامه نویسی انگیزه دارد و از تکنولوژی‌های جدید استقبال می‌کند. اهل سفر، مطالعه و کوهنوردی.

فرشته لقمانی

فرشته لقمانی

کارشناس پشتیبانی سرور

معتقد است که باید کار را تمام و کمال انجام داد. مسئولیت پذیر و دقیق. فارغ التحصیل فناوری اطلاعات، علاقه مند به سنتور و نقاشی با سیاه قلم. انسانی صبور و آرام، از کار گروهی و تیمی لذت می برد اما هیچ گاه وارد حاشیه نمی شود.

محمدعلی اسماعیلی

محمدعلی اسماعیلی

کارشناس فروش و مارکتینگ

جوانی پرانگیزه، پر انرژی و همیشه شاداب، همیشه روی او حساب کنید. بسیار مودب و اهل معاشرت. درونگرا و فکور. از کودکی بر روی پاهای خود ایستاده، علاقه مند به مطالعه، اهل مسافرت و تفریح. همیشه در حال تغییر است.

معین علیزاده

معین علیزاده

توسعه دهنده وب

جوانی خودساخته که عاشق تکنولوژی و پیشرفت‌های آن است. اوقات فراغت خود را با تماشای فیلم، کوهنوردی و مطالعه پر می‌کند. دانش آموخته گرافیک، ریسک‌پذیر. برای رسیدن به اهدافش از انجام هیچ گونه تلاشی دریغ نمی‌کند. برای رسیدن به موفقیت با برنامه پیش می‌رود.

سجاد شهبازی

سجاد شهبازی

کارشناس پشتیبانی پیامدهی

موسیقی جزئی از زندگی روزمره اوست، کم حرف اما اجتماعی، عصبی اما مهربان، دانش آموخته الکترونیک، اهل ورزش و عاشق ماجراجویی و تجربه‌ی هیجان‌های متفاوت، همیشه تلاش می‌کند مسئولیت‌هایی را که پذیرفته به بهترین شکل به سرانجام برساند.

مهدیه جبلی

مهدیه جبلی

کارشناس پشتیبانی سرور

معتقد است چیزی به اندازه شاد بودن و روحیه خوب داشتن مهم نیست و همواره در تلاش است این روحیه را با دوستانش به اشتراک بگذارد. با انگیزه و کنجکاو، صادق و صریح، دانش آموخته نرم افزار. از نظر او هیچ بن بستی وجود ندارد.

مائده صدفی

مائده صدفی

کارشناس حسابداری

دانش آموخته حسابداری است، اما ارتباط با مشتری را دوست دارد. عاشق سیستم‌های مالی و بیمه‌ای، بسیار مسئولیت‌پذیر، دقت در انجام کار برایش مهم است. از بی نظمی گریزان، بسیار دلسوز، در انجام تعهداتی که برعهده دارد تمام تلاش خود را انجام می‌دهد.

کیارش جرجانی

کیارش جرجانی

کارشناس پشتیبانی پیامدهی

جوانی با انگیزه، آرام و صبور، همیشه به دنبال یادگیری است، علاقه‌مند به موسیقی، دانش آموخته الکترونیک، در انجام امور محوله نظم و انضباط همیشه مشهود است، علاقه‌مند به برنامه‌نویسی و فناوری اطلاعات، قابل اعتماد و متعهد در انجام وظایف.

فرناز نصیربیگی

فرناز نصیربیگی

کارشناس پشتیبانی پیامدهی

همواره از هیجان استقبال می کند و به دنبال تجربه شرایط جدید است. بسیار پرانرژی اما آرام و متین، دانش آموخته حسابداری. اهل فیلم و سینما و عاشق رانندگی. تمام تلاشش را می کند تا همه کارها را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

عاطفه گودرزی

عاطفه گودرزی

طراح و گرافیست

طراحی خلاق و با تجربه، تدریس از علایق اصلی ایشان است. آرامش در محیط کار برایش مهم است، دانش آموخته گرافیک، با سخت‌کوشی و علاقه بسیار امور محوله را به پایان می‌رساند.

مهدی مقدسی

مهدی مقدسی

مشاور مالی ایده پردازان

علاقه زیادی به يادگيري موضوعات جديد در حرفه حسابداري، حسابرسي و مديريت استراتژيك دارد.
عاشق تدريس موضوعات نوين و كاربرديست، علاقه زیادی به رانندگی و همچنین کمک به دیگران دارد.