وحید خسروی

وحید خسروی

مدیر عامل ایده پردازان

مدیری دلسوز و هدفمند. مردی ریسک پذیر که تمامی این سال‌ها سُکان‌دار کشتی ایده‌پردازان بوده و هست. عاشق کار کردن و ایجاد اشتغال، دانش آموخته الکترونیک، خلاق، دوست‌دار نقاشی و تئاتر، خانواده دوست. از سخنرانان انگیزشی در زمینه کسب و کار.

مصطفی تهرانی

مصطفی تهرانی

مدیر طراحی و توسعه

مدیری سخت كوش، صبور و شدیداً كاریزماتیك و دوست داشتنی، در بین سایر مدیران بیشترین ارتباط را با پرسنل دارد، از همان ابتدا یک ایده‌پردازانی بوده و خواهد بود، عاشق تكنولوژی ابزارهای جدید، قطعاً می‌توانید روی حرف‌هایش حساب كنید.

امین ربیعی

امین ربیعی

مدیر پیامدهی

مدیری با پشتکار و مسئولیت‌پذیر. از همان ابتدای تأسیس، با تمام انرژی و توان در کنار همکاران خود حضور داشت. دانش آموخته ارشد الکترونیک، با اراده، خوش برخورد، همواره در حال یادگیری، علاقه‌مند به تنیس، شنا و کوهنوردی، پایبند به قول و قرار.

سعید خسروی

سعید خسروی

مدیر سرور

گام گذاشتن در مسیرهای ناشناخته از علایق اوست، معتقد به استفاده بهینه از فناوری‌های روز. چشم اندازی جهانی دارد، دانش آموخته فناوری اطلاعات، کتاب دوست، منطقی و برنامه محور، اهل مطالعه و تحقیق برای یافتن علت رخدادهای زندگی و بسیار اجتماعی.

سالار نظری

سالار نظری

مدیر مارکتینگ

ذاتاً یک مذاکره کننده است، مخصوصا اگر از نوع سازمانی باشد. علاقه‌مند به امور دانش بنیان، دانش آموخته کنترل، پرانرژی و شاداب، عاشق طبیعت و گل‌های خانگی، کمبودها را به چشم فرصت نگاه می‌کند و از ناامیدی بیزار است. خانواده دوست است و از معنویات غافل نمی‌شود.

پارسا امینیان

پارسا امینیان

سرپرست فنی سرور

دانش آموخته فناوری اطلاعات، از کار کردن با لینوکس لذت می‌برد، علاقه‌مند به وب هاستینگ و برقراری امنیت بر روی وب، بسیار صبور و خونسرد است و کمتر به حاشیه می‌پردازد، انگیزه‌های بسیاری برای موفقیت دارد و برای رسیدن به آن‌ها تلاش می‌کند.

بهناز ذبیح زاده

بهناز ذبیح زاده

طراح و گرافیست وب

به فرهنگ و زبان فرانسه علاقه‌مند است، تا آنجا که این زبان را تدریس نیز می‌کند. در رشته ارتباط تصویری، مدرک ارشد خود را دریافت کرده است. با انگیزه و متین، زمان‌های فراغت خود را به مطالعه کتاب‌های مورد علاقه و دیدن تئاتر اختصاص می‌دهد.

پریسا نصیری

پریسا نصیری

کارشناس پشتیبانی پیامدهی

بیش از هر چیز خوش برخوردی‌اش جلب توجه می‌کند، خستگی‌ناپذیر و شاد، دقیق، متعهد به سرانجام رساندن کاری که به وی محول شده است، علاقه مند به فوتوشاپ و ابزارهای جانبی‌اش، صبور، انسانی خودساخته، ورزشکار، از گوش دادن به موسیقی لذت می برد.

مرتضی سفیدی

مرتضی سفیدی

برنامه نویس #C

پشتکار بی نظیری دارد، همان میزان که برنامه‌نویسی را دوست دارد، به رانندگی نیز علاقه‌مند است. دانش آموخته نرم افزار، بسیار با انگیزه و خستگی‌ناپذیر. برای اهدافش می‌جنگد. با آن‌که مثبت اندیش است اما از واقعیت‌ها نیز غافل نمی‌شود.

محمد علی صحت

محمد علی صحت

برنامه نویس #C

دانش آموخته ی نرم افزار، با انگیزه و صبور، همواره در حال یادگیری تکنولوژی و روش های جدید توسعه نرم افزار میباشد و اعتقاد دارد برای موفقیت در هر زمینه ای باید عاشق آن بود.

پژمان خیری

پژمان خیری

برنامه نویس PHP

بیش از هر چیز به تجارت الکترونیک علاقه‌مند است، ورزشکار، اهل موسیقی، دانش آموخته ارشد فناوری اطلاعات، متفکر و صبور، از انجام کارهای سخت لذت می‌برد، با پشتکاری که دارد، همیشه در حال یادگیری است. فیلم دیدن و سفر رفتن از علایق اوست.

الناز رایگانی

الناز رایگانی

امور قراردادها و پشتیبانی

فعال و پرانرژی، از حداكثر توانایی خود استفاده می‌كند و در انجام كارهای شركت "نه" نمی‌گوید، اهل ماجراجویی و یادگیری است. اهل مطالعه و كتاب خوانی است و علاقه‌مند به OffRoad،‌ برای رسیدن به اهدافش در ایده‌پردازان تمام تلاش خود را می‌كند.

مهدیه رفیعی

مهدیه رفیعی

برنامه نویس Frontend

فارغ التحصیل فناوری اطلاعات. پشتکار بی نظیری دارد. همیشه برای یادگیری موضوعات مرتبط با برنامه نویسی انگیزه دارد و از تکنولوژی های جدید استقبال می کند. آرام اما پرانرژی. اهل معاشرت و خوش برخورد. از سفر رفتن لذت میبرد.

محمدعلی رودخانه ای

محمدعلی رودخانه ای

برنامه نویس Frontend

دانش آموخته ی نرم افزار، با اعتماد به نفس و پر انرژی ، علاقه مند به یادگیری با نگاه دقیق به طراحی های سایت روز دنیا ، در جهت ارتقای کار خود در زمینه طراحی و برنامه نویسی به طور مداوم در حال تلاش میباشد.

فرشته لقمانی

فرشته لقمانی

کارشناس پشتیبانی سرور

معتقد است که باید کار را تمام و کمال انجام داد. مسئولیت پذیر و دقیق. فارغ التحصیل فناوری اطلاعات، علاقه مند به سنتور و نقاشی با سیاه قلم. انسانی صبور و آرام، از کار گروهی و تیمی لذت می برد اما هیچ گاه وارد حاشیه نمی شود.

آرزو کریمی

آرزو کریمی

کارشناس منابع انسانی

فارغ التحصیل رشته‌ی مدیریت منابع انسانی در مقطع کارشناسی ارشد، بسیار دلسوز و قدرشناس است. از علاقه‌مندی ایشان مدیریت منابع انسانی و راهنمایی همکاران می‌باشد .
عاشق خانواده، همیشه می‌توانید روی او حساب کنید.

پوریا گروسی

پوریا گروسی

سرپرست پشتیبانی سرور

فارغ از حواشی و افکار بی هدف، صبور و علاقه مند به کار گروهی. علاقه مند به هنر و عکاسی، خیلی دوست داره که دغدغه ها و نیازهای یک تیم رو شناسایی کنه و برای بهتر شدن اونها راهکارهایی بده تا در نتیجه همه گروه به هدف مشترکشون دست پیدا کنن

سجاد شهبازی

سجاد شهبازی

کارشناس پشتیبانی پیامدهی

موسیقی جزئی از زندگی روزمره اوست، کم حرف اما اجتماعی، عصبی اما مهربان، دانش آموخته الکترونیک، اهل ورزش و عاشق ماجراجویی و تجربه‌ی هیجان‌های متفاوت، همیشه تلاش می‌کند مسئولیت‌هایی را که پذیرفته به بهترین شکل به سرانجام برساند.

محمدعلی اسماعیلی

محمدعلی اسماعیلی

کارشناس فروش و مارکتینگ

جوانی پرانگیزه، پر انرژی و همیشه شاداب، همیشه روی او حساب کنید. بسیار مودب و اهل معاشرت. درونگرا و فکور. از کودکی بر روی پاهای خود ایستاده، علاقه مند به مطالعه، اهل مسافرت و تفریح. همیشه در حال تغییر است.

نازنین علیشاهی

نازنین علیشاهی

کارشناس فروش و مارکتینگ

دانش آموخته ی مدیریت دولتی، عاشق کمک به دیگران و کار تیمی، دلسوز، پر انرژی و شوخ طبع، اهل معاشرت، علاقه مند به فیلم و موسیقی، یا کاری را قبول نمی کند یا اگر قبول کرد به بهترین شکل آن را به پایان می رساند.

مهدیه جبلی

مهدیه جبلی

کارشناس پشتیبانی سرور

معتقد است چیزی به اندازه شاد بودن و روحیه خوب داشتن مهم نیست و همواره در تلاش است این روحیه را با دوستانش به اشتراک بگذارد. با انگیزه و کنجکاو، صادق و صریح، دانش آموخته نرم افزار. از نظر او هیچ بن بستی وجود ندارد.

بهاره حداد

بهاره حداد

کارشناس پشتیبانی سرور

سحرخیز و با نشاط، با روحیه بالا، پر انگیزه و با اعتماد به نفس وارد محیط کار خود می شود و تمام تلاشش را برای پیشرفت و ارتقای سطح دانش کاری خود انجام می دهد. دانش آموخته نرم افزار است و زمانهای آزاد خود را به ورزش اختصاص می دهد.

فرناز نصیربیگی

فرناز نصیربیگی

کارشناس پشتیبانی پیامدهی

همواره از هیجان استقبال می کند و به دنبال تجربه شرایط جدید است. بسیار پرانرژی اما آرام و متین، دانش آموخته حسابداری. اهل فیلم و سینما و عاشق رانندگی. تمام تلاشش را می کند تا همه کارها را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

آتنا نحوی

آتنا نحوی

کارشناس تولید محتوا

بسیار پرانرژی و فعال، اهل مطالعه و نوشتن، ذوق هنری اش را ابتدا در معماری و سپس در طراحی لباس پرورش داده و کار در هر دو حوزه را تجربه کرده است. عاشق غذا و رفتن به رستوران های متفاوت، در بین ورزش ها از همه بیشتر به تنیس علاقه مند است.

مائده صدفی

مائده صدفی

کارشناس حسابداری

دانش آموخته حسابداری است، اما ارتباط با مشتری را دوست دارد. عاشق سیستم‌های مالی و بیمه‌ای، بسیار مسئولیت‌پذیر، دقت در انجام کار برایش مهم است. از بی نظمی گریزان، بسیار دلسوز، در انجام تعهداتی که برعهده دارد تمام تلاش خود را انجام می‌دهد.

کیارش جرجانی

کیارش جرجانی

کارشناس پشتیبانی پیامدهی

جوانی با انگیزه، آرام و صبور، همیشه به دنبال یادگیری است، علاقه‌مند به موسیقی، دانش آموخته الکترونیک، در انجام امور محوله نظم و انضباط همیشه مشهود است، علاقه‌مند به برنامه‌نویسی و فناوری اطلاعات، قابل اعتماد و متعهد در انجام وظایف.

فرحناز کمال خانی

فرحناز کمال خانی

کارشناس دیجیتال مارکتینگ و SEO

دانش آموخته ی مهندسی فناوری اطلاعات است. عاشق تحلیل اطلاعات و تحلیل رفتار کاربر است. اوقات فراغت خود را به فعالیت های داوطلبانه محیط زیستی می پردازد

پریا اصغری

پریا اصغری

کارشناس پشتیبانی سرور

همیشه دوست داره بتونه بیشترین میزان یادگیری از محیط اطراف خودش رو داشته باشه و همه تلاشش رو میکنه که با استفاده از اطلاعات و علمی که داره یک ارزش افزوده و نتیجه ای بهتر رو برای محیط اطرافش به ارمغان بیاره

رقیه سادات شیخ

رقیه سادات شیخ

کارشناس پشتیبانی سرور

عاشق سیسکو و یادگیری در حوزه شبکه، دربرابر تغییر بسیار منعطف، با انگیزه، دقیق در جزئیات و کنجکاو، همواره از کار گروهی استقبال می کند، عاشق تکنولوژی و فناوری های نوین

مهدی مقدسی

مهدی مقدسی

مشاور مالی ایده پردازان

علاقه زیادی به يادگيري موضوعات جديد در حرفه حسابداري، حسابرسي و مديريت استراتژيك دارد.
عاشق تدريس موضوعات نوين و كاربرديست، علاقه زیادی به رانندگی و همچنین کمک به دیگران دارد.