وحید خسروی

وحید خسروی

مدیر عامل ایده پردازان

مدیری دلسوز و هدفمند. مردی ریسک پذیر که تمامی این سال‌ها سُکان‌دار کشتی ایده‌پردازان بوده و هست. عاشق کار کردن و ایجاد اشتغال، دانش آموخته الکترونیک، خلاق، دوست‌دار نقاشی و تئاتر، خانواده دوست. از سخنرانان انگیزشی در زمینه کسب و کار.

مصطفی تهرانی

مصطفی تهرانی

مدیر طراحی و توسعه

مدیری سخت كوش، صبور و شدیداً كاریزماتیك و دوست داشتنی، در بین سایر مدیران بیشترین ارتباط را با پرسنل دارد، از همان ابتدا یک ایده‌پردازانی بوده و خواهد بود، عاشق تكنولوژی ابزارهای جدید، قطعاً می‌توانید روی حرف‌هایش حساب كنید.

امین ربیعی

امین ربیعی

مدیر پیامدهی

مدیری با پشتکار و مسئولیت‌پذیر. از همان ابتدای تأسیس، با تمام انرژی و توان در کنار همکاران خود حضور داشت. دانش آموخته ارشد الکترونیک، با اراده، خوش برخورد، همواره در حال یادگیری، علاقه‌مند به تنیس، شنا و کوهنوردی، پایبند به قول و قرار.

سعید خسروی

سعید خسروی

مدیر سرور

گام گذاشتن در مسیرهای ناشناخته از علایق اوست، معتقد به استفاده بهینه از فناوری‌های روز. چشم اندازی جهانی دارد، دانش آموخته فناوری اطلاعات، کتاب دوست، منطقی و برنامه محور، اهل مطالعه و تحقیق برای یافتن علت رخدادهای زندگی و بسیار اجتماعی.

سالار نظری

سالار نظری

مدیر مارکتینگ

ذاتاً یک مذاکره کننده است، مخصوصا اگر از نوع سازمانی باشد. علاقه‌مند به امور دانش بنیان، دانش آموخته برق کنترل، پرانرژی و شاداب، عاشق طبیعت و گل‌های خانگی، کمبودها را به چشم فرصت نگاه می‌کند و از ناامیدی بیزار است. خانواده دوست است و از معنویات غافل نمی‌شود.

پارسا امینیان

پارسا امینیان

سرپرست فنی سرور

دانش آموخته فناوری اطلاعات، از کار کردن با لینوکس لذت می‌برد، علاقه‌مند به وب هاستینگ و برقراری امنیت بر روی وب، بسیار صبور و خونسرد است و کمتر به حاشیه می‌پردازد، انگیزه‌های بسیاری برای موفقیت دارد و برای رسیدن به آن‌ها تلاش می‌کند.

مرتضی سفیدی

مرتضی سفیدی

برنامه نویس Full Stack

پشتکار بی نظیری دارد، بسیار خانواده دوست، و به شدت علاقه مند به برنامه نویسی است. دانش آموخته نرم افزار، بسیار با انگیزه و خستگی‌ناپذیر. برای اهدافش می‌جنگد. با آن‌که مثبت اندیش است اما از واقعیت‌ها نیز غافل نمی‌شود.

محمد علی صحت

محمد علی صحت

برنامه نویس Full Stack

دانش آموخته ی ارشد نرم افزار، با انگیزه و صبور، همواره در حال یادگیری تکنولوژی و روش های جدید توسعه نرم افزار میباشد و اعتقاد دارد برای موفقیت در هر زمینه ای باید عاشق آن بود.

محمدعلی رودخانه ای

محمدعلی رودخانه ای

برنامه نویس Frontend

دانش آموخته ی نرم افزار، با اعتماد به نفس و پر انرژی ، علاقه مند به یادگیری با نگاه دقیق به طراحی های سایت روز دنیا ، در جهت ارتقای کار خود در زمینه طراحی و برنامه نویسی به طور مداوم در حال تلاش میباشد.

پوریا گروسی

پوریا گروسی

سرپرست پشتیبانی سرور

فارغ از حواشی و افکار بی هدف، صبور و علاقه مند به کار گروهی. علاقه مند به هنر و عکاسی، خیلی دوست داره که دغدغه ها و نیازهای یک تیم رو شناسایی کنه و برای بهتر شدن اونها راهکارهایی بده تا در نتیجه همه گروه به هدف مشترکشون دست پیدا کنن

مهدیه رفیعی

مهدیه رفیعی

برنامه نویس Frontend

فارغ التحصیل فناوری اطلاعات. پشتکار بی نظیری دارد. همیشه برای یادگیری موضوعات مرتبط با برنامه نویسی انگیزه دارد و از تکنولوژی های جدید استقبال می کند. آرام اما پرانرژی. اهل معاشرت و خوش برخورد. از سفر رفتن لذت میبرد.

فرشته لقمانی

فرشته لقمانی

کارشناس پشتیبانی سرور

معتقد است که باید کار را تمام و کمال انجام داد. مسئولیت پذیر و دقیق. فارغ التحصیل فناوری اطلاعات، علاقه مند به سنتور و نقاشی با سیاه قلم. انسانی صبور و آرام، از کار گروهی و تیمی لذت می برد اما هیچ گاه وارد حاشیه نمی شود.

الناز رایگانی

الناز رایگانی

امور قراردادها و پشتیبانی

فعال و پرانرژی، از حداكثر توانایی خود استفاده می‌كند و در انجام كارهای شركت "نه" نمی‌گوید، اهل ماجراجویی و یادگیری است. اهل مطالعه و كتاب خوانی است و علاقه‌مند به OffRoad،‌ برای رسیدن به اهدافش در ایده‌پردازان تمام تلاش خود را می‌كند.

میلاد پاکنژاد

میلاد پاکنژاد

کارشناس ویدئو مارکتینگ

به سینما علاقه دارد، اهل حاشیه نیست و در زمینه ی کاریش ادعایی ندارد، همیشه در حال یادگیری است و هیچ چیز مثل خلق یک اثر خوب حالش را خوب نمی کند. احترام به دیگران و نگاه مثبت را سرلوحه ی کارش قرار می دهد چرا که از دید او همه ی انسان ها تجلی خداوندند.

علی ذکایی خیرآبی

علی ذکایی خیرآبی

کارشناس ویدئو مارکتینگ

دانش آموخته فناوری اطلاعات. علاقه‌مند به سفر، چالش و ماجراجویی. اهل معاشرت و تعامل با دیگران. مسئولیت‌پذیر و با‌انگیزه. محدودیت ها را نادیده می‌گیرد و برای انجام امور از تمام توان خود استفاده می کند. سینما را جزئی از زندگی خود می‌داند و تلاش همیشگی اش در جهت افزایش روحیه مثبت و کار تیمی است.

آرزو کریمی

آرزو کریمی

کارشناس منابع انسانی

فارغ التحصیل رشته‌ی مدیریت منابع انسانی در مقطع کارشناسی ارشد، بسیار دلسوز و قدرشناس است. از علاقه‌مندی ایشان مدیریت منابع انسانی و راهنمایی همکاران می‌باشد .
عاشق خانواده، همیشه می‌توانید روی او حساب کنید.

نازنین علیشاهی

نازنین علیشاهی

امور اداری و قراردادها

دانش آموخته ی مدیریت دولتی، عاشق کمک به دیگران و کار تیمی، دلسوز، پر انرژی و شوخ طبع، اهل معاشرت، علاقه مند به فیلم و موسیقی، یا کاری را قبول نمی کند یا اگر قبول کرد به بهترین شکل آن را به پایان می رساند.

بهاره احمدی

بهاره احمدی

کارشناس فروش سازمانی

دانش آموخته ارشد مدیریت بازاریابی،عاشق یادگیری، کسب تجربه و کار تیمی.از تمامی اوقات فراغت برای لذت بردن از هنر، نقاشی کشیدن، فیلم دیدن و ... استفاده میکند.معتقد است شرط انجام کار، به بهترین نحو انجام دادن آن کار است

مهدیه جبلی

مهدیه جبلی

کارشناس پشتیبانی سرور

معتقد است چیزی به اندازه شاد بودن و روحیه خوب داشتن مهم نیست و همواره در تلاش است این روحیه را با دوستانش به اشتراک بگذارد. با انگیزه و کنجکاو، صادق و صریح، دانش آموخته نرم افزار. از نظر او هیچ بن بستی وجود ندارد.

گلاره سرابی

گلاره سرابی

کارشناس محتوا سرور

دانش آموخته فناوری اطلاعات، علاقمند به گرافیک دیزاین و انیمیشن. اوقات فراغتش را با فیلم، نقاشی، کتاب و گیم می گذراند.همواره طالب یادگیریست و عاشق قهوه.

بهاره حداد

بهاره حداد

کارشناس پشتیبانی سرور

سحرخیز و با نشاط، با روحیه بالا، پر انگیزه و با اعتماد به نفس وارد محیط کار خود می شود و تمام تلاشش را برای پیشرفت و ارتقای سطح دانش کاری خود انجام می دهد. دانش آموخته نرم افزار است و زمانهای آزاد خود را به ورزش اختصاص می دهد.

فرناز نصیربیگی

فرناز نصیربیگی

کارشناس پشتیبانی پیامدهی

همواره از هیجان استقبال می کند و به دنبال تجربه شرایط جدید است. بسیار پرانرژی اما آرام و متین، دانش آموخته حسابداری. اهل فیلم و سینما و عاشق رانندگی. تمام تلاشش را می کند تا همه کارها را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

سجاد شهبازی

سجاد شهبازی

کارشناس پشتیبانی پیامدهی

موسیقی جزئی از زندگی روزمره اوست، کم حرف اما اجتماعی، عصبی اما مهربان، دانش آموخته الکترونیک، اهل ورزش و عاشق ماجراجویی و تجربه‌ی هیجان‌های متفاوت، همیشه تلاش می‌کند مسئولیت‌هایی را که پذیرفته به بهترین شکل به سرانجام برساند.

کیارش جرجانی

کیارش جرجانی

کارشناس پشتیبانی پیامدهی

جوانی با انگیزه، آرام و صبور، همیشه به دنبال یادگیری است، علاقه‌مند به موسیقی، دانش آموخته الکترونیک، در انجام امور محوله نظم و انضباط همیشه مشهود است، علاقه‌مند به برنامه‌نویسی و فناوری اطلاعات، قابل اعتماد و متعهد در انجام وظایف.

محدثه سعادتی

محدثه سعادتی

کارشناس پشتیبانی پیامدهی

دانش آموخته فناوری اطلاعات. آرام و درونگرا ، متعهد در انجام وظایف ، علاقه مند به یادگیری برنامه نویسی و موضوعات مربوط به دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات . اوقات فراغت خود را با خواندن کتاب و تماشای فیلم سپری می کند و اعتقاد دارد که با پشتکار و تلاش مستمر دستیابی به هرچیزی ممکن است.

مائده صدفی

مائده صدفی

کارشناس حسابداری

دانش آموخته حسابداری است، اما ارتباط با مشتری را دوست دارد. عاشق سیستم‌های مالی و بیمه‌ای، بسیار مسئولیت‌پذیر، دقت در انجام کار برایش مهم است. از بی نظمی گریزان، بسیار دلسوز، در انجام تعهداتی که برعهده دارد تمام تلاش خود را انجام می‌دهد.

فائزه سلالی

فائزه سلالی

کارشناس پشتیبانی سرور

دانش آموخته ی نرم افزار، از کار گروهی و یادگیری مطالب جدید لذت می برد. خوشرو و مهربان، همواره آماده همکاری با اعضای تیم است. موسیقی سنتی ایرانی، ورزش و تماشای فیلم، جزئی مهم از زندگی اوست.

رقیه سادات شیخ

رقیه سادات شیخ

کارشناس پشتیبانی سرور

عاشق سیسکو و یادگیری در حوزه شبکه، دربرابر تغییر بسیار منعطف، با انگیزه، دقیق در جزئیات و کنجکاو، همواره از کار گروهی استقبال می کند، عاشق تکنولوژی و فناوری های نوین

رضا نیتی

رضا نیتی

نیروی خدماتی

علاقه مند به پیاده روی، مطالعه و اهل خانواده.مهربان، وظیفه شناس و دلسوز.صداقت را اولویت خود می داند و خود را متعهد به انجام کارهای محوله می داند.