مثل یک بیلیونر فکر کنید (۱)

مثل یک بیلیونر فکر کنید (۱)
مجموع 5 از 1 رای

بیلیونر
مثل یک بیلیونر فکر کنید  (۱)

در دنیایی که بیش از شش میلیارد تن جمعیت دارد، فقط پانصد و هشتاد و هفت بیلیونر وجود دارد. البته احتمال موفقیت شما یک در ده میلیون است؛ اما اگر مثل یک بیلیونر فکر کنید، این احتمال اندک نباید شما را ناامید کند.

بیلیونرها به فرصت ها یا موانع اهمیت نمی دهند. ما به معقول بودن، به این که مردم چه فکر می کنند، چه چیزی متعارف است و یا چه چیزی انتظار می رود، فکر نمی کنیم. ما پیرو شهود و بینش خود هستیم و اهمیتی نمی دهیم که دیگران آن را ابلهانه یا احمقانه تصور کنند. این همان چیزی است که این مقاله می خواهد به شما یاد بدهد: چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید؟ حتی اگر شما بتوانید ده درصد از پیام این مطلب را بگیرید، باز هم فرصت مناسبی برای بیلیونر شدن خواهید داشت.

من به خداوند ایمان دارم و معتقدم که همه جا و درون ما جا دارد. من دوست دارم هر تصمیمی که میگیرم و هر کاری که انجام می دهم، آن روزی که قرار است به اتاق آخر خود در آسمان بروم، پاداش خوبی نصیبم شود. دوست دارم روزی که به دستور او برای همیشه از اتاق زندگی خارج میشوم، به بالا و به بهشت بروم، نه به پایین و دوزخ !برای بیلیونر شدن، باید همه ی جزییات را در نظر داشته باشید و بدون این که خداوند در کنارتان باشد، نمی توانید به این توانایی برسید. من حتی یکی از کارهایم را نیز نمی توانستم با راهی غیر از این به پیش ببرم.

وقتی با یک پیمانکار حرف می زنم، یا برای بازبینی کارگاهی می روم، یا برای رونق بخشیدن به کاری برنامه ریزی می کنم، هیچ امر جزیی یا نکته ای آن قدر کوچک نیست که بتوان آن را نادیده گرفت. من حتی سعی می کنم تمام چک هایم را خودم امضا کنم. به عقیده ی من، هیچ چیز بدتر از «امضای رایانه ای» یا «امضای از طرف» نیست. وقتی شما خودتان یک چک را امضا می کنید، می بینید که برای چه کاری چقدر پرداخت می کنید و از طرفی، گیرندهی چک نیز وقتی امضای شما را پای چک می بیند، متوجه میشود که مراقب او هستید و خدای ناکرده کمتر می تواند سرتان کلاه بگذارد چون می داند شما در جریان همه ی جزییات قرار دارید.

منبع: مثل یک بیلیونر فکر کنید (دونالد ترامپ)

سری مقالات مثل یک بیلیونر فکر کنید  را دنبال کنید.


دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن