IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix content marketing dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام اشتراک‌گذاری محتوا افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم ایمیل مارکتینگ اینستاگرام اینستاگرام مارکتنیگ اینستاگرام مارکتینگ بازار ارز بازار بورس بازار سکه بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی دیجیتال بازاریابی سال ۲۰۲۰ بازاریابی محتوا بازاریابی ویدیویی برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی بهینه سازی محتوا بهینه سازی موتور جستجو تبلیغات تبلیغات کلیکی تواضع تولید محتوا تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ریسک سرمایه گذاری سئو ساخت هویت تجاری سرمایه سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شبکه‌های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی فریلنسر قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محتوا محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مدیریت کسب و کار مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هاست و سرور هشتگ وب فارسی وب مارکتینگ وبینار ویدئو مارکتینگ ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کسب و کارهای اینترنتی کلانا کلمات کلیدی کمپین‌های تبلیغاتی کپی رایتینگ گل فروشی
بیلیونر

مثل یک بیلیونر فکر کنید (۱)

مثل یک بیلیونر فکر کنید  (۱)

در دنیایی که بیش از شش میلیارد تن جمعیت دارد، فقط پانصد و هشتاد و هفت بیلیونر وجود دارد. البته احتمال موفقیت شما یک در ده میلیون است؛ اما اگر مثل یک بیلیونر فکر کنید، این احتمال اندک نباید شما را ناامید کند.

بیلیونرها به فرصت ها یا موانع اهمیت نمی دهند. ما به معقول بودن، به این که مردم چه فکر می کنند، چه چیزی متعارف است و یا چه چیزی انتظار می رود، فکر نمی کنیم. ما پیرو شهود و بینش خود هستیم و اهمیتی نمی دهیم که دیگران آن را ابلهانه یا احمقانه تصور کنند. این همان چیزی است که این مقاله می خواهد به شما یاد بدهد: چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید؟ حتی اگر شما بتوانید ده درصد از پیام این مطلب را بگیرید، باز هم فرصت مناسبی برای بیلیونر شدن خواهید داشت.

من به خداوند ایمان دارم و معتقدم که همه جا و درون ما جا دارد. من دوست دارم هر تصمیمی که میگیرم و هر کاری که انجام می دهم، آن روزی که قرار است به اتاق آخر خود در آسمان بروم، پاداش خوبی نصیبم شود. دوست دارم روزی که به دستور او برای همیشه از اتاق زندگی خارج میشوم، به بالا و به بهشت بروم، نه به پایین و دوزخ !برای بیلیونر شدن، باید همه ی جزییات را در نظر داشته باشید و بدون این که خداوند در کنارتان باشد، نمی توانید به این توانایی برسید. من حتی یکی از کارهایم را نیز نمی توانستم با راهی غیر از این به پیش ببرم.

وقتی با یک پیمانکار حرف می زنم، یا برای بازبینی کارگاهی می روم، یا برای رونق بخشیدن به کاری برنامه ریزی می کنم، هیچ امر جزیی یا نکته ای آن قدر کوچک نیست که بتوان آن را نادیده گرفت. من حتی سعی می کنم تمام چک هایم را خودم امضا کنم. به عقیده ی من، هیچ چیز بدتر از «امضای رایانه ای» یا «امضای از طرف» نیست. وقتی شما خودتان یک چک را امضا می کنید، می بینید که برای چه کاری چقدر پرداخت می کنید و از طرفی، گیرندهی چک نیز وقتی امضای شما را پای چک می بیند، متوجه میشود که مراقب او هستید و خدای ناکرده کمتر می تواند سرتان کلاه بگذارد چون می داند شما در جریان همه ی جزییات قرار دارید.

منبع: مثل یک بیلیونر فکر کنید (دونالد ترامپ)

سری مقالات مثل یک بیلیونر فکر کنید  را دنبال کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar