قسمت قسمت ۲۵ (۱)- Rond.ir اولین MarketPlace سیم کارت درایران

قسمت قسمت ۲۵ (۱)- Rond.ir اولین MarketPlace سیم کارت درایران
به این مقاله امتیاز دهید

قسمت قسمت ۲۵ (۱)- Rond.ir اولین MarketPlace سیم کارت درایران

در این قسمت از برنامه ی ایده پردازان به سراغ محمد رضا رحمانی مدیر عامل وب سایت rond.ir رفتیم و در مورد روند شکل گیری این سایت و سوابق آن سوالاتی پرسیدیم.

محمد رضا رحمانی از ۱۸ سالگی کار خود را در زمینه ی طراحی وبسایت و کارهای گرافیکی آغاز کرده است. در ابتدا کسب و کار او رونق خوبی داشته؛ اما به دلیل عدم تجربه ی کافی در زمینه های مختلف، همه ی آنها را از دست داده است.

رحمانی پس از صحبت در مورد پیشینه ی فعالیتی خود، به معرفی موسس وب سایت rond.ir -آقای فروغی- پرداخت.

برادران فروغی -محمد و مسعود- از قدیمی ترین افراد در بازار کسب و کار آنلاین بوده اند. از میان وب سایت های موفق ایجاد شده توسط آنها می توان به وب سایت “گوشی شاپ” اشاره کرد.

آنها پس از ۲ سال کار تحقیقاتی و نرم افزاری در سال ۱۳۸۷ بعنوان یک ایده جدید، بصورت تخصصی در حوزه خرید و فروش سیم کارت شروع به کار و وب سایت rond.ir را راه اندازی کردند.

در سال ۱۳۹۲ این وب سایت با جذب مدیران و نیروهای فنی کارآزموده اقدام به بازنویسی نسخه نرم افزاری خود نمود و به تدریج بخش های تلفن ثابت و دامنه را نیز رونمایی کرد.

اما rond.ir چیست؟

می توان rond.ir را یک نوع مارکت پلیس (market place) دانست یا محلی که مردم بتوانند تلفن ثابت، دامنه، و سیم کارت های خود را به صورت رایگان آگهی کنند.

رحمانی تصریح کرد که خود ما به خرید و فروش سیمکارت و دامنه نمی پردازیم؛ بلکه بستری را فراهم کرده ایم برای کسانی که در این زمینه ها فعالیت می کنند و در این بستر می توانند به صورت آنلاین درج آگهی کنند و افراد متناسب با نیاز خود، آنها را خریداری کنند.

پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات و توضیحات بیشتر ویدئو را نگاه کنید…



دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن