IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix content marketing dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام اشتراک‌گذاری محتوا افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم ایمیل مارکتینگ اینستاگرام اینستاگرام مارکتنیگ اینستاگرام مارکتینگ بازار ارز بازار بورس بازار سکه بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی دیجیتال بازاریابی سال ۲۰۲۰ بازاریابی محتوا بازاریابی ویدیویی برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی بهینه سازی محتوا بهینه سازی موتور جستجو تبلیغات تبلیغات کلیکی تواضع تولید محتوا تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ریسک سرمایه گذاری سئو ساخت هویت تجاری سرمایه سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شبکه‌های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی فریلنسر قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محتوا محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مدیریت کسب و کار مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هاست و سرور هشتگ وب فارسی وب مارکتینگ وبینار ویدئو مارکتینگ ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کسب و کارهای اینترنتی کلانا کلمات کلیدی کمپین‌های تبلیغاتی کپی رایتینگ گل فروشی
فرآیند برنامه ریزی

در فرآیند برنامه‌ریزی، انتظار شکست را داشته باشید!

در فرآیند برنامه ریزی، انتظار شکست را داشته باشید!

در بسیاری از موارد، در نیمه ی برنامه ریزی و تحلیل دقیق تصمیم گیرندگان به این نتیجه می رسند که با توجه به زمان یا منابع موجود و شرایطی که حاکمیت دارد، نمی توانند به هدف خود دست پیدا کنند.

چند سال قبل برای مرد ثروتمندی کار می کردم. او به من نصیحتی کرد که هرگز آن را فراموش نمی کنم. او گفت: “همیشه وارد شدن به فعالیتی ساده تر از خارج شدن از آن است.” به من آموخت که زمان فکر کردن دقیق باید مقدم بر اختصاص منابع و نیروی کار انسانی باشد.

هیچ برنامه ای در شروع کامل نیست. اغلب برنامه ها قبل از رسیدن به هدف، بارها و بارها با شکست مواجه می شوند. این را باید انتظار داشته باشید. توانایی شما در قبول بازخوردها و اصلاح کردن برنامه ی فعالیت ها برای موفقیت شما ضروری و حیاتی است. از خود بپرسید: کدام فعالیت موثر واقع می شود و کدام فعالیت به نتیجه نمی رسد؟ بیشتر به کارهایی که موفقیت آمیز است فکر کنید و به آنچه موثر واقع نمی شود کمتر فکر کنید.

وقتی مساله ای دارد، تصمیم بگیرید که راه حل گرا باشید. مشکلات را بعنوان بخشی از فرآیند کار بپذیرید. مصمم شوید که به هر کدام از آنها به شکلی موثر رسیدگی کنید. اگر طبق برنامه به هدفی که تعیین کرده اید نمی رسید، از خود بپرسید: مساله چیست؟ راه حل ها کدامند؟ در حال حاضر چه می توانم بکنم؟ اقدام بعدی چیست؟

به نظر می رسد وقتی برای تحقق هدف جدیدی تلاش می کنید، بلافاصله با موانع و مشکلاتی روبرو می شوید. ممکن است شکست بخورید. باید انتظار این را داشته باشید. این کاملا طبیعی و نرمال است. برای شروع به کار کردن و به موفقیت رسیدن باید تلاش فراوان بکنید؛ و این بهایی است که برای تحقق هدف هایی که برای خود در نظر گرفته اید باید بپردازید.

(منبع: هدف، برایان تریسی)

ادامه ی مقالات هدف را دنبال کنید…

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar