IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم اینستاگرام اینستاگرام مارکتینگ بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی دیجیتال بازاریابی محتوا برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی تبلیغات تواضع تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ساخت هویت تجاری سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هشتگ وب فارسی وبینار ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کلانا گل فروشی
ترفندهای-موفقیت

تضعیف رقیب : ترفندهای موفقیت 9

در ادامه ی مقاله ی ترفندهای موفقیت به ترفندهایی می پردازیم که به ضعیف کردن حریف می انجامد.

هر برنامه و نقشه ای به دلیل و منطق خوب نیاز دارد، اما اگر خردمند باشید بهانه ای خوب هم در آستینتان آماده دارید. این بهانه لزومی ندارد دروغ باشد؛ سعی کنید دلیل انجام هر کارتان به قدری قوی باشد که به خوبی بتوانید از عهده ی توضیح و دفاع از آن بر بیایید.

اگر می خواهید به هدفتان برسید بهتر است مراحل نقشه تان را در خفا تهیه ببینید. هرچه آدم های بیشتری نقشه های تان را بدانند، احتمال شکست خوردن در همان ابتدای کار بیشتر است.

برای پرهیز از ورود نزاع به حالتی غیرانسانی، خردمندانه این است که با حریفتان با احترام برخورد کنید. به این شیوه، نه فقط از اتهامها و تهمتهای شدید علیه خودتان جلوگیری کرده اید، بلکه نیک نامی پرافتخاری هم برای خود رقم زده اید.

هر کاری دلیل می خواهد.

حاکم همان اندازه قدرتمند است که زیردستانش بگذارند. او باید احساس کند تنها به این دلیل بر سریر قدرت است که زیر دستانش قدرتشان را داوطلبانه در اختیارش گذاشته اند. هر چه مدیر شما قوی تر باشد شما هم قوی تر هستید و از این جایگاه برای غلبه بر رقیبانتان می توانید استفاده کنید

 خوب است بدون این که خود کاری انجام بدهید به هدفتان برسید پس حواستان به عملکرد حریفان باشد تا در جای مناسب از فعالیت های آنها استفاده کنید.

اگر به هر دلیلی کم و کاستی در کارتان احساس می کنید، علت آن را جستجو کنید و توضیح بخواهید.

گاهی بد نیست با کسی که جدا بعید است یار و یاورتان باشد طرح دوستی بریزید. به این طریق می توانید حریف اصلی تان را گیج کنید و شگردها و نقشه هایش را در هم بریزید. این تدبیر در مقابله با قدرت دشمن، یاری گرتان خواهد بود. بهتر از آن، این که کارهای شما را نمی توانند تحلیل کنند.

اگر کار اشتباهی مرتکب شده اید ، خردمندانه این است که در پی رفع شواهد به شکلی منطقی و جبران خطا برآیید.

ادامه ی مقالات ترفندهای موفقیت را دنبال کنید.

مطالب مرتبط

1
دیدگاه خود را بگذارید

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
قدوسی Recent comment authors
newest oldest most voted
قدوسی
Guest
قدوسی

سلام . از مطالبتان لذت بردم