IPE logo
IPE logo
عبارت مورد نظر را وارد کنید...
شاید برای شما جالب باشد
bertonix dmark pwconf startupgrind video marketing استارتاپ گرایند استراتژی های اثر بخش تبلیغات استوری اینستاگرام افزایش دنبال کننده در اینستاگرام افزایش ممبر اندروید ایده های جدید برای توسعه‌ ی کسب و کار در اینستاگرام ایده پردازان ایده پردازم اینستاگرام اینستاگرام مارکتینگ بازاریابی بازاریابی ایمیلی بازاریابی دیجیتال بازاریابی محتوا برتونیکس برنامه ایده پردازان برند سازی برندسازی شخصی تبلیغات تواضع تولید محتوای ویدیویی تکنیک فروش تکنیک های وبلاگ نویسی تیزر تبلیغاتی خلاقیت دیجیتال مارکتینگ دی مارک راه های بهبود نتایج جستجوی گوگل راهکارهای رشد کسب و کار راهکارهای مدیریتی رخت ایرانی رسانه های اجتماعی رشد غیرمنتظره فروش رهبران ارزش آفرین ساخت هویت تجاری سوپر مارکت شبکه های اجتماعی شیرینی طراحی لوگو فروش فروشگاه اینترنتی قدرت مذاکره مارکتینگ مارکتینگ پلن محصول مدیریت مدیریت منابع انسانی مشاغل بازاریابی مشتری مداری مصاحبه موفقیت موفقیت در بازار کار میوه فروشی نیلپر هشتگ وب فارسی وبینار ویدیو ویدیو مارکتینگ پاپکو پخش زنده پول سازی با بازاریابی اینترنتی کارآفرینی کافه تهرون کتابفروشی کسب و کار آنلاین کسب و کار موفق کلانا گل فروشی
مهدی-نایبی

این قسمت با الوپیک

تیم برنامه اینترنتی ایده‌پردازان استارت‌آپ موفق الوپیک را برای قسمت بیست و سوم انتخاب کرده است. دیروز ۲۴ بهمن ۹۶ سری به الوپیک زدیم تا دلیل رشد و موفقیتش را بدانیم.

داستان از آنجا آغاز می‌شود که مهدی نایبی به همراه شریکش مهرشاد پزشک بازار ایران را برای سرمایه‌گذاری و آغاز یک فعالیت آنلاین مناسب می‌بینند. و از لندن به تهران مهاجرت می‌کنند.نایبی و پزشک معتقدند در بین استارت‌آپ‌های موفق جهان هنوز ایده‌های بسیار زیادی وجود دارد که قابل پیاده‌سازی در ایران است. مشکل آنجاست که در ایران همه به سراغ یک ایده می‌روند و شکست می‌خورند.

پس از انتخاب نام الوپیک(با الهام گرفتن از بیزینس دیگری به نام الویخ که کار پخش یخ انجام می‌داد) نوبت به استارت کار می‌رسد به کمک سرمایه‌گذارانی که به طور مستقیم نام برده نمی‌شوند.

نایبی و پزشک هر دو تأکیده زیادی بر نیروی انسانی دارند و رمز موفقیت مجموعه را تیم و نیروی انسانی آن می‌دانند. بهترین ایده‌ها بدون وجود تیم خوب شکل نمی‌گیرند و اگر شکل بگیرند موفق نمی‌شوند. نکتۀ جالب توجه این که الوپیک به سرعت در حال رشد است و منابع انسانی زیادی را به خود جذب کرده است و در این خصوص مدعی کارآفرین بودن نیز می‌باشد. رویداد جالبی که از جانب این مجموعه در اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد استخدام همزمان ۱۰۰۰ سفیر در یک روز است. اطلاعات تکمیلی را در آینده از الوپیک بخوانید. مهرشاد پزشک با داشتن تیم برنامه‌نویس و طراحی که از ۵ سال گذشته شکل داده بود به الوپیک می‌پیوندد. این موضوع در رشد و سرعت عمل الوپیک تأثیر بسیاری زیادی گذاشته است.

الوپیک جایی برای پیشرفت

برخلاف ظاهر کلیشه‌ایه جمله‌ی بالا حقیقتاً الوپیک چنین محیطی را فراهم آورده است. افراد براساس تلاش و پشتکار خود در این شرکت دیده می‌شوند و به راحتی ارتقا می‌یابند.

گزارش کامل این قسمت از برنامه را یکشنبه ۲۹ بهمن نود و شش در آپارات یا وبسایت ما ببینید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید

avatar