ایده پردازان ۲۹(۱): توانایی ۱۰۰۰ درصدی در جسم ۱۰ درصدی!

ایده پردازان ۲۹(۱): توانایی ۱۰۰۰ درصدی در جسم ۱۰ درصدی!
به این مقاله امتیاز دهید

ایده پردازان ۲۹(۱): توانایی ۱۰۰۰ درصدی در جسم ۱۰ درصدی!

در قسمت ۲۹ برنامه ی ایده پردازان، از سری برنامه های اسرار کارآفرینی، به سراغ استارتاپی دیگر مخصوص توانیاب ها رفتیم و با وحید رجبلو(مدیر توانیتو) گپ کوتاهی زدیم.

اگر بخواهیم تعریف مشخصی از توانیتو داشته باشیم؛ می توانیم بگوییم که توانیتو در واقع، رابط کسب و کارها با افراد دارای معلولیت است؛ که در آن بستری برای ارائه ی خدمات به معلولین و توانیاب ها فراهم شده است.

در این مصاحبه، وحید رجبلو از کسب و کار خود و سرویس هایی که به معلولین ارائه می دهند، سخن می گوید.

او از اینکه چگونه توانسته با محدودیت ۹۰ درصدی و بیماری خود، بر مشکلات غلبه کند، صحبت می کند و به افرادی که او را در این زمینه یاری کردند اشاره می کند.

رجبلو از شروع کار خود و چگونگی شکل گیری این استارتاپ می گوید. او کار خود را از برنامه نویسی شروع کرده و در نهایت با دیدن برنامه ای آموزشی در مورد شروع یک استارتاپ، در او انگیزه ای ایجاد شده و تیم توانیتو را راه اندازی کرده است.

در ادامه با میلاد نوری، طراح اپلیکیشن موبایل، صحبتی داشتیم. شاید اخیرا به وفور اسم میلاد نوری را با عنوان هکر پیام رسان سروش، شنیده باشیم.

او یک برنامه نویس است که در بخش فنی و طراحی اپلیکیشن موبایل به تیم توانیتو کمک می کند.

اگر شما هم مثل خیلی ها فکر می کنید معلولیت باعث محدودیت می شود، پیشنهاد می شود این ویدئو را به طور کامل ببینید.دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن