ایده‌پردازان درباره‌ی چه می‌نویسد؟

ایده‌پردازان درباره‌ی چه می‌نویسد؟
مجموع 5 از 4 رای

ایده-پردازان

بسیاری از کسب و کارها بدون دانش و آماده‌سازی بستر مناسب شروع به کار می‌کنند. مانند وبسایت‌هایی که ابتدا رونمایی می‌شوند و سپس به فکر محتوای آن میفتند.

یا استارت‌آپی که بدون شناسایی مخاطب هدف، نیروی انسانی کارآمد و مسیر شفاف آغاز به کار می‌کند و رفته رفته ضرورت‌ها خود را نشان می‌دهند.

لازمۀ شروع یک کسب و کار موفق دانش، تجربه و مهارت یا تخصص است. افراد در صورتی می‌توانند از تخصص خود استفاده کنند و ایده‌ی خود را به مرحله‌ی اجرا در بیاورند که همه‌ی جوانب را در نظر بگیرند. گاهی اوقات مسائل ریز، تعیین کننده‌اند.

ایده‌پردازان در این راستا در کنار شما قرار گرفته تا بدون نیاز به تجربه‌ی مستقیم بتوانیم از تجربیات دیگر کسب و کارهای موفق استفاده کنیم.

مطالب وبسایت ایده‌پردازان حول چهار محور مارکتینگ، مدیریت، مهارت و اخبار ایده‌پردازان در چرخش است. ما فرهنگ سازمانی و روان‌شناسی مدیریت را زیر مجموعه‌ی مدیریت می‌دانیم و آگاهی از آن را بر هر مدیری واجب.

رهبر یا مدیر در یک کسب و کار نقش فوق‌العاده‌ای در بهره‌وری شغلی کارکنان خواهد داشت. ایده‌پردازان به هر آنچه که شما برای شروع یا تقویت کسب و کار خود نیاز دارید خواهد پرداخت.

برنامه اینترنتی ایده‌پردازان نیز به همین منظور ساخته می‌شود. ما در این برنامه به سراغ کسب و کارهای متفاوت می‌رویم تا تجربه‌های آن‌ها را از نزدیک لمس کنیم و آیتم‌های آموزشی(مسائل حقوقی، تجربه‌ی کاربر و …) را نیز درنظر گرفته‌ایم.

وبسایت ما با عکاسی از فضای درون شرکت آراسته شده و منابع مورد استفاده‌ی هر مطلب در انتهای آن قید شده است.

ایده‌پردازان فضا را برای به اشتراک گذاشتن تخصص، تجربه و ایده باز گذاشته و در نشر مطالب در این حوزه تلاش خود را بیش از پیش خواهد کرد.

موضوع مورد توجه شما چیست؟ چه سوالی در ذهن دارید یا ضرورت پرداختن به چه موضوعاتی را بیشتر می‌دانید؟

با ایده‌پردازان تجربه‌ها را تجربه کنیم.

 

برچسب ها:

8
دیدگاه بگذارید

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
ماهی شیرم جبلينیلوفر محسنیmona mohseniوحید خسروی Recent comment authors
  Subscribe  
با خبرم کن
مهدیه رفیعی
مهدیه رفیعی

بسیار عالی
امیدوارم ایده پردازان به اهداف عالی خود قدرتمندانه برسد.
🙂

نیلوفر محسنی
نیلوفر محسنی

ممنون از همراهی شما

وحید خسروی

ممنون از شما و همه کسانی که در ایده پردازان ، همدل برای رسیدن به اهداف سازمانی تلاش می کنند .

نیلوفر محسنی
نیلوفر محسنی

امیدوارم با مدیریت شما به همه‌ی اهدافمون برسیم.

mona mohseni
mona mohseni

متاسفانه کاملا درست است در انجام بسیاری از کارها در ابتدای کار بدون نوشتن فرآیند(سناریو)، پروژه شروع به کار می شود و متاسفانه چون تنها محصول فرآیند از نظر اکثر مدیران مورد توجه قرار میگیرد لذا بخش مهم و اساسی کار که مطالعه همه جوانب و شناسایی عوامل تاثیرگذار است از سوی کارمندان مورد کم کاری و سهل انگاری واقع می شود. ضرورت پرداختن به مرحله ماقبل محصول نهایی باید با صرف زمان مناسب و مهم شمرده شدن این مرحله توسط مدیران مورد توجه واقع شود که به محصول نهایی با کیفیت تر بیانجامد.سپاس از مطالب بسیار علمی و مفیدتون.موفق… بیشتر »

نیلوفر محسنی
نیلوفر محسنی

سپاس از شما و نظر ارزشمندتون. ممنون بابت پیشنهاد موضوع

م جبلي
م جبلي

قبل از اینکه با این مجموعه اشنا بشم ، وارد این سایت شدم به منظور اینکه بفهمم ایده پردازان دقیقا چکار میکنه ؟ و نکته ی خیلی خیلی جالب این بود که اونقدر از مطالب سایت خوشم اومده بود که به خودم اومدم دیدم ١ ساعته دارم تو سایت میچرخم و مطلب میخونم و کلا یادم رفته که دنبال چی بودم ؟ خیلی عالی هستید خانم محسنی ????

مهمان
مهمان

ایده پردازن واقعا خیلی عالیه