ایده‌پردازان در جشنواره وب و موبایل ایران

ایده‌پردازان در جشنواره وب و موبایل ایران
مجموع 4.8 از 8 رای

جشنواره-وب-و-موبایل-ایران

کاندیدهای دهمین سال برگزاری جشنواره وب و موبایل ایران اعلام شد. این جشنواره با ده‌ها هزار شرکت کننده عرصه‌ی رقابتی خوبی را برای وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل ایرانی فراهم آورده است.

میلاد احرام‌پوش و شایان شلیله دو نفر از بنیان‌گذاران این جشنواره هستند. یکی از مزایای برگزاری این دسته از جشنواره‌ها شناساندن بسیاری از وبسایت‌های کمتر شناخته شده به مخاطبان است.

وبسایت اید‌‌ه‌پردازان نیز در گروه خدمات مربوط به کسب و کار به مرحله‌ی نیمه نهایی راه یافت و جزو ۵ وبسایت برتر این حوزه شناخته شد.

IPe.ir از شهریور ماه سال ۹۶ با شعار تجربه‌ها را تجربه کنیم آغاز به فعالیت کرد. وبسایت ما تجربه‌های کسب و کارهای موفق ایرانی را در قالب برنامه اینترنتی ایده‌پردازان با شما به اشتراک خواهد گذاشت.

مجلۀ ایده‌پردازان نیز متمرکز بر همین موضوع حرکت می‌کند و فرهنگ سازمانی، روان‌شناسی مدیریت، مهارت‌های تخصصی و اخبار ایده‌پردازان را در رأس کار خود قرار داده است.

IPe.ir در همین مدت کوتاه فعالیت خود، سرسختانه با نشر محتوای کپی مخالف است. در همین راستا کلیه تصاویر وبسایت را خودمان عکاسی کردیم، درج منابع مطالب را ضروری دانستیم و برنامه اینترنتی ایده‌پردازان را ساختیم.

از معیارهای داوری این جشنواره می‌توان به: طراحی دیداری(المان‌های ظاهری)، تعامل با مخاطب، ساختار و مسیر(اولویت‌بندی اطلاعات)، تجربه کلی، کارکرد(یک وبسایت یا نرم افزار درست کار کند) و محتوا اشاره کرد.

جشنواره در روزهای ۲۶ و ۲۷ بهمن در تهران به پایان خواهد رسید. این رویداد شامل سخنرانی چهره‌های برجسته، کارگاه‌های آموزشی و میزگردهای مباحثه پیرامون موضوعات داغ روز است. ایده‌پردازان نیز در فضای نمایشگاهی جشنواره حضور خواهد داشت. در نهایت نیز برترین وبسایت‌ها و نرم‌افزارها معرفی خواهند شد.

رشد و شکوفایی همه جانبه‌ی ایده‌پردازان مهم‌ترین هدف تیم ما است. وبسایت ما نیز با به کارگیری ایده‌های نو و خلاقیت کاربردی مسیر هیجان‌انگیزی را در پیش خواهد داشت.

از همراهی شما بیش از پیش سپاسگزاریم. بی شک ارزشمندترین سرمایه ما نظرات شماست.

برچسب ها:

3
دیدگاه بگذارید

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
پشم سنگم.جبلیmona mohseni Recent comment authors
  Subscribe  
با خبرم کن
mona mohseni
mona mohseni

بسیار عاالی. به نظرم رمز این موفقیت مطالب علمی با رفرنس های معتبر میتونه باشه. موفق باشید.

م.جبلی
م.جبلی

به امید اول شدن ایده پردازان :دی

مهمان
مهمان

سایت بسیار خوبی دارید و ممنون از شماها که انیزه می دهید به ما تا مشکلات رو نادیده بگیریم.