ایده‌پردازان در کارخانه نوآوری

ایده‌پردازان در کارخانه نوآوری
مجموع 4.6 از 5 رای

۲۱ آذر گزارشی از شتابدهنده‌ی آواتک تهیه کردیم که در آن وعده‌ی این قسمت از برنامه اینترنتی ایده‌پردازان را داده بودیم. اکنون برنامه اینترنتی ایده‌پردازان با گفتگوهای جذابی از افراد در این کارخانه نوآوری آماده‌ی پخش است. دنیای استارت‌آپ را با آواتک همراهی کنید.

گفتگو با کاوه یزدی فرد مدیر ارشد عملیات در آواتک آغاز می‌گردد. وی در ارتباط با نقش خود می‌گوید: مدیر ارشد عملیات تأکید زیادی بر راندمان کار دارد و به انجام تسک‌های بیشتر در مدت زمان کمتر کمک می‌کند و خروجی کار را نسبت به ورودی دوچندان خواهد کرد.

یزدی فرد در ادامه می‌گوید آواتک مجموعه‌ای بسیار پویا است و با یوزپلنگ شباهت دارد طوری که هر چه بدوی به آن نمیرسی و در این مسیر زمین خوردن‌ها را به جون می‌خرد تا به هدف خود برسد.

بخش بعدی گفتگو با ایران سیدرئیسی سرپرست برنامه‌های آواتک دنبال می‌شود. سیدرئیسی درباره‌ی نوع فعالیت آواتک اینگونه می‌گوید: آواتک یک شتابدهنده است که در واقع هر آنچه استارت‌آپ‌ها برای شروع و جذب سرمایه‌گذار نیاز دارند را در اختیارشان قرار می‌دهد.

ایمان داودیان(مدیر فضای کاری مشترک زاویه) یکی از افراد دیگری است که با آرش سروری درباره‌ی کسب و کار خود مصاحبه می‌کند. زاویه استارت آپی است که مشکل فضا را برای سایر استارت آپ‌ها حل می‌کند. باشگاه کارآفرینی نیز به نوعی از فعالیت‌های اصلی زاویه به شمار می‌آید.

وندا استارت‌آپ جدیدی است در حوزه خدمات حقوقی آنلاین برای کسب و کارها و استارت‌آپ‌ها که در ادامه‌ی برنامه محمدحسین امیری درباره‌ی آن صحبت می‌کند.

 اگر تا حالا اسم سبکتو را نشنیده‌اید صحبت‌های شیوا جلوه را در ویدئو بالا در مورد استارت‌آپ جدیدی(میکرو کتاب) دنبال کنید. جستجوی پیشرفته بر محتوای فارسی را نیز استارت‌آپ تکسوس سهل می‌کند. راضیه فرجام فرد در این خصوص اطلاعاتی به ما می‌دهد.

مشاهده‌ی کامل ویدیو شما را با سایر استارت‌آپ‌های فعال در آواتک آشنا می‌کند. پانزدهمین قسمت از برنامه اینترنتی ایده‌پردازان را از دست ندهید.5
دیدگاه بگذارید

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Sarinaنیلوفر محسنیوحید خسرویم.جبلي Recent comment authors
  Subscribe  
با خبرم کن
م.جبلي
م.جبلي

خیلی جالب بود

نیلوفر محسنی
نیلوفر محسنی

ممنون از بازخوردتون

وحید خسروی

این برنامه یکی از برنامه های جذاب برای استارتاپ ها بود

نیلوفر محسنی
نیلوفر محسنی

ممنون

Sarina
Sarina

مرسی خیلی خوب بود