گزیده‌ای از داستان‌های موفقیت واقعی (شرکت‌های آنلاین TINY)

گزیده‌ای از داستان‌های موفقیت واقعی (شرکت‌های آنلاین TINY)
به این مقاله امتیاز دهید

وقتی که کسب و کارم را شروع کردم، تصور می‌کردم که باید یک وب سایت زیبا و لیست بزرگی از ایمیل افراد و تعداد زیادی پیرو داشته باشم. اما اشتباه فکر می‌کردم. امروز من به شما نشان خواهم داد که چگونه می‌توانید کسب و کار آنلاین خود را با یک لیست ایمیل کوچک آغاز کنید.

برای آغاز کافیست تعداد محدودی از افراد مناسب را پیدا کنید. ممکن است فکر کنید کسی به شما توجه نخواهد کرد و با شکست مواجه می‌شوید اما من در مسیر به جای رها کردن متوجه شدم که ما هرگز نمی‌توانیم مردم را به دنبال خود بکشانیم. بنابراین این فکر را کنار گذاشتم و تصمیم گرفتم افراد مناسب را پیدا و وب سایتی ایجاد کنم. آنگاه همه چیز تغییر کرد.

من ترجیح دادم ۱۰۰ نفر جای ۱۰۰۰ نفر پیگیر من باشند. برای مثال: وقتی اولین بار Earn1k را راه‌اندازی کردم، در لیست ایمیل‌هایم حدود ۵۰۰۰۰ نفر داشتم در صورتی که من ۸۰ درصد از درآمدم را از یک زیرمجموعه کوچک با ۲۰۰۰ کاربر تولید کردم.

این ذهن من را منفجر کرد و بدان معنا بود که مفاهیمی که اکثر مردم در حال ساختن آن بودند کاملاً اشتباه بود.

در واقع شما نیازی به پیروان، طرفداران و مشترکین تصادفی ندارید. و به جای آن از گروه کوچکی که واقعا علاقمند به کسب و کارتان هستند مراقبت کنید.

اگر شما فقط بر گروه کوچکی تمرکز کنید می‌توانید زمان بیشتری را بدون نگرانی و اتلاف وقت و با عشق بیشتر برای افرادی که اهمیت دارند صرف کنید.