من یک ایده‌پردازم

قطعاً برای رسیدن به موفقیت راه‌های زیادی وجود دارد.

من یک ایده‌پردازم
مجموع 5 از 1 رای

زندگی اجتماعی و تعامل با افراد جامعه جزء نیازهای اصلی بشر از ابتدا تا به امروز بوده است. یک روز غیرتعطیل را در نظر بگیرید. از آغاز روز برای سوار شدن تاکسی، اتوبوس، مترو یا استفاده از اسنپ با افراد در تعامل هستید. برای خرید روزمره به سوپر مارکت می‌روید. کارهای بانکی خود را انجام می‌دهید. به نانوایی سری می‌زنید و … زندگی روزمره‌ی ما با تعامل‌های اجتماعی عجین شده و تقریباً ادامه‌ی زندگی بدون این تعامل‌ها غیرممکن است.

در این راستا نیز همیشه نارضایتی‌هایی وجود داشته. مثلاً خدمات ضعیف حمل و نقل عمومی، اجناس از تاریخ گذشته‌ی سوپر مارکت محله، رستوران‌‌های معمولی با حق سرویس‌های خدا تومنی و …

اما کسب و کارهای موفق به مرور خود را نشان دادند و رضایت مردم را جلب نمودند. در حال حاضر کافه‌ها و رستوران‌های خوبی با یکدیگر در رقابتند، پوشاک مرغوب ایرانی در حال تولید است، سوپر مارکت‌های خوب و متنوعی در سطح شهر وجود دارد و صدها کسب و کار موفق که قصد معرفی آن‌ها را داریم.

من یک ایده‌پردازم نام شاخه‌ای از فعالیت مجموعه ایده‌پردازان است که به معرفی کسب و کارهای موفق خواهد پرداخت. ما در قدم اول به سراغ شیرینی‌فروشی، کتابفروشی، کافه و پوشاک ایرانی رفتیم.

از نظر شما ملاک‌های یک کسب و کار موفق چیه؟

از نظر ما متفاوت بودن در عین حفظ کیفیت یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کسب و کار موفق است. امروزه کافه‌ها و رستوران‌های زیادی به سبک قدیم راه‌اندازی شده‌اند اما تعداد معدودی از آن‌ها حس و حال آن روزها را به شما می‌دهند. ما در ادامه یکی از این کافه‌ها را با تمام ویژگی‌های اصیلش به شما معرفی خواهیم کرد.

یکی از مشکلاتی که ما در مسیر پرداختن به ایده با آن مواجه شدیم عدم در اختیار قرار دادن اطلاعات و رموز موفقیت از جانب صاحبان کسب و کار بود. شاید عجیب باشد ولی بسیاری از آن‌ها حتی اجازه‌ی عکاسی از محل کسب و کارشان را به ما ندادند.

قطعاً برای رسیدن به موفقیت راه‌های زیادی وجود دارد. بنابراین در دسترس قرار دادن اطلاعات هیچوقت جلوی پیشرفت شما را نخواهد گرفت.


دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
با خبرم کن