نیلپر

نیلپر وجه تمایز خود را با سایر رقبا در کیفیت محصولات، خدمات پس از فروش، بهره‌گیری از تجهیزات مدرن، مشاورین زبده و ... می‌داند.

نیلپر
مجموع 5 از 1 رای

نیلپر

من یک ایده‌پردازم با هدف معرفی برندهای ایرانی و کسب و کارهای موفق شکل گرفت. سر و کار داشتن بسیاری از ما با کامپیوتر و صرف زمان‌های طولانی در محل کار باعث شد اینبار به معرفی یک برند ایرانی که در زمینه تولید صندلی موفق بوده است بپردازیم.

راحتی صندلی محیط کار و متناسب بودن ارتفاع میز و حتی طرز نشستن شما تأثیر زیادی بر سلامت جسمانی دارد. از این رو انتخاب یک صندلی راحت می‌تواند در بازدهی عملکرد کارکنان نیز تأثیرگذار باشد.

نیلپر فعالیت خود را از سال ۱۳۷۱ آغاز کرد و بعد از دوسال به صورت رسمی ثبت شد. اولین کارگاه این مجموعه ۲۵۰ متر واقع در سه‌راه آذری بود که به تدریج با اقبال خوب و پیش‌بینی درست مدیریت(مبنی بر نیاز رو به رشد جامعه به صندلی‌های اداری) گسترش یافت.

هدف اصلی مجموعه‌ی نیلپر افزایش کیفیت محصول، ارتقای توانایی طراحی و کاهش قیمت تمام شده با رویکرد جلب رضایت بیشتر مشتریان است.

نیلپر وجه تمایز خود را با سایر رقبا در کیفیت محصولات، خدمات پس از فروش، بهره‌گیری از تجهیزات مدرن، مشاورین زبده، راحتی محصولات،  گسترش بازار محصولات از صندلی اداری به بازارهای آموزشی، خانگی، رستورانی و ارائه محصولات در بازار مبل خانگی و … می‌داند.

تیم طراحی نیلپر با در نظر گرفتن نیازهای بازار و طراحی محصول جدید، جنبه‌های ارگونومیک و زیبایی‌شناسی محصول را بررسی کرده و پس از استاندارد سازی و انجام کلیه آزمایش‌های مرتبط، محصول نهایی با دقت فراوان تست شده و سپس مجوز تولید دریافت می‌کند.

موضوع ارگونومی در نیلپر کماکان حائز اهمیت و در حال مطالعه است و به نتایج کاربردی شایسته‌ای انجامیده است.

نیلپر هم اکنون شعبه‌های زیادی در تهران و شهرستان‌ها دارد و به برند شناخته شده‌ای تبدیل شده است. عکس‌های زیر مربوط به یکی از نمایندگی‌ها واقع در خیابان حافظ روبروی بازار مبل ایران است.

اگر تجربه‌ی استفاده از محصولات نیلپر را داشته‌اید با ما در میان بگذارید.


دیدگاه بگذارید

با خبرم کن
avatar
بهناز ذبيح زاده

عالیه👌🏼😉

آرزو کریمی

به نظر من که خیلی راحتن

مهدیه رفیعی

عالی بود ممنون 👌🏼😉
محل کار من هم ازین صندلیا داره 🙂

وحید خسروی

ما طبق تحقیقاتی که داشتیم هیچ برندی تصادفی تبدیل به برند نشده است و قطعا دلیلی وجود داشته است …

مرتضی

واقعا عالیه👍☺️

wpDiscuz