1394  2015

هم اکنون...

برآنیم تا بتوانیم با ارائه راهکارهای نوین ، متناسب با سلیقه کلیه اشخاص ، طراحی سایت فوق العاده ای را برای مشتریانمان داشته باشیم و با ارایه خدمات با کیفیت و مطلوب علاوه بر کاهش هزینه های مشتریان ، سهمی در افزایش درآمد آنان نیز داشته باشیم ، امید است در راهی که پا نهاده ایم با یاری پروردگارمان موفق بوده و در خدمتگزاری به مردمان این دیار پارسی زبان سربلند باشیم.

 1393  2014

سال 1393 یکی از سال های پر از تغییر و تحول بود و برنامه ریزی هایی برای ایجاد تغییر و تحول درشرکت و بخش طراحی سایت انجام شد و برای انجام اهداف مسایل زیرساختی و آموزشی در راس کار قرار گرفتند و جای خود را به هدف فروش بیشتر دادند تا بتوانیم در سال های آتی آمادگی و زیرساخت های لازم را برای پیشرفت بیشتر داشته باشیم.

 1392  2013

در سال 1392 که ایده پردازان روی خدمات پیامک فعالیت داشت ، برای گسترش خدمات و با توجه به نیاز مشتریان به خدمات هاستینگ ، دامنه و طراحی سایت کار را برای اجرا و پیاده سازی دو سایت CMS.ir برای طراحی سایت و Server.ir برای ارایه خدمات هاستینگ ، دامنه و سرور آغاز کرد و همانند قبل برنامه ریزی و استراتژی های لازم چیده شدند .

 1391  2012

در سال 1391 ایده پردازان الکترونیک با هدف اشتغال زایی مستمر و با بیش از 400 نماینده فعال و ارائه خدمات به انتخاب بیش از 50000 ارگان، سازمان، شرکت و اشخاص حقیقی و نیز تعهد به اجرای فعالیت های با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز و نیز با تکیه بر اعتماد کاربران خود تارنمای پیامکی ایران زمین را با نام www.SMS.ir به مردمان این مرز پرگهر معرفی کرد ، قبل از آن تمامی کاربران از سایت IPelectronic.com استفاده می کردند .

1390  2011

در سال 1390 شرکت در حال گسترش بود و پیشرفت روزافزون آن کاملا مشهود بود ، شرکت برای افتتاح سایت SMS.ir زیرساخت های لازم مانند استخدام برنامه نویسان ، طراح ، کارشناس تبلیغات ، کارشناس بازرگانی و ... را ایجاد کرد و پس از برنامه ریزی و زمانبندی کارها ، کار آغاز شد .

1388-9  2010

شرکت ایده پردازان در زمستان سال 1388 و با مدیریتی جوان و مبتکر کار خود را برپایه اجرا و پیاده سازی بزرگترین و قدرتمندترین سامانه ارسال پیام کوتاه در فضای مجازی ایران آغاز کرد و پس از ماه ها تلاش بی وقفه ی کارشناسان و مهیا کردن بستری مناسب جهت بکارگیری خلاق ترین جوانان متخصص ایرانی توانست در تاریخ 11 خرداد 1389 فعالیت رسمی خود را به صورت حرفه ای آغاز نماید و خود را تحت عنوان IPE.ir در بازار داخلی به شهرت برساند.

چشم انداز و اهداف ایده پردازان

اهداف گروه شرکت های ایده پردازان :

ارایه راهکاری نوین در حوزه فناوری اطلاعات

ارایه خدمات ارزنده با کیفیت در حوزه فناوری اطلاعات و تجارت بین الملل

کاهش هزینه های مشتریان با به کارگیری تکنولوژی های روز دنیا

ارایه خدمات متنوع در حوزه فناوری اطلاعات به صورت کاملا متمرکز و یکجا

کاهش دغدغه های مشتریان در رابطه با خدمات پشتیبانی با ارایه خدمات با کیفیت

ایده پردازان الکترونیک

 

واحدهای ایده پردازان

  •   خدمات پیام کوتاه sms.ir
  •   طراحی سایت cms.ir
  •   میزبانی وب server.ir
  •   خدمات تلفن گویا ipvoip.ir
  •   ایمیل مارکتینگ inbox.ir

تماس با ایده پردازان

  •   نشانی: تهران ، سعادت آباد
    میدان بهرود ، خیابان عابدی ، خیابان سی و سوم ، پلاک ۹ ، ساختمان ايده پردازان
  •   شماره تماس: 2853 021 | 27684000 021
  •   ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید